Elektrum Tark Kodu

Küsi meilt pakkumist

 

istaba_vm_1.png

 

Nutikas lahendus mugava ja energiasäästliku kodu heaks!

  • Käepärane

 Elektrumi Tark Kodu kohandab küttesüsteemi vastavalt Sinu päevarütmile. See tagab sooja ja õdusa äraolemise ilma liigse energiatarbimiseta.

  • Mugav

 Elektrumi Tark Kodu garanteerib mugavustunde igaks päevaks. See hoolitseb, et Sinu kodus oleks alati soovitud temperatuur ja pakub palju muid võimalusi.

  • Energiatõhus

  Elektrumi Targa Koduga kasutad energiat tõhusalt ja vähendad oma küttekulu kuni 30%. Seejuures ei pea Sa loobuma oma harjumuspärasest mugavustundest.

Tark Kodu on alati käeulatuses

Targa Kodu mobiilirakendusega saad Targa Kodu funktsioone kiiresti ja lihtsalt oma elustiiliga kohandada. Rakenduse kaudu saad vajalikke muudatusi teha kiiresti ja lihtsalt ükskõik kust. Täiustame rakendust pidevalt, et pakkuda Sulle veelgi enam valikuid ja suuremat mugavust.

Iga toa jaoks on võimalik luua igaks päevaks eraldi küttegraafik, mida saab muuta vastavalt oma rutiinile. Nii on võimalik küttekuludelt kokku hoida kuni 30%, ilma et peaks seejuures oma harjumuspärases mugavuses järeleandmisi tegema.

Kohandused vastavalt vajadusele

Rakenduse kaudu saad vajalikke muudatusi teha kiiresti ja lihtsalt ükskõik kust. See on abiks, kui plaanid muutuvad ning saabud koju kavandatust varem või hiljem.

Jälgige kodumasinate elektrikulu

Saad mobiilirakendust kasutada selleks, et isiklik küttegraafik paika panna, ning ka selleks, et saada ülevaade kodumasinate elektrikulust. Vajadusel saab elektriseadmeid sisse-välja lülitada. Tänu nutitelefonile on kõik need võimalused nüüd alati käeulatuses.

Täiustame rakendust pidevalt, et pakkuda veelgi enam valikuid ja suuremat mugavust.

Rakendus on tasuta kättesaadav GooglePlay'st ja AppStore'ist.

Kuumakse on arvutatud 36-kuulise osamaksete perioodiga.

 

2_08_eng.png                                 

4_bilde.png

Elektrumi Targa Kodu keskseade

Keskseade on Elektrumi Targa Kodu süsteemi kõige olulisem osa. Keskseade tagab infovahetuse Elektrumi Targa Kodu seadmete vahel ja muudab need veebi vahendusel kättesaadavaks.

Keskseadet on lihtne ja kiire paigaldada ning seda saab teha ilma kõrvalabita(Loe lisaks). Elektrumi Targa Koduga kasutad energiat tõhusalt ja vähendad oma küttekulu kuni 30%. Seejuures ei pea Sa loobuma oma harjumuspärasest mugavustundest. 

 

house_temperature_sensor.png

 

4_bilde.png

Elektrumi Targa Kodu temperatuuriandur

Elektrumi Targa Kodu temperatuuriandur on väike ja silmatorkamatu. See mõõdab täpselt temperatuuri ja õhuniiskust. Tänu anduri ja kütteregulaatori omavahelisele interaktsioonile saab toatemperatuuri korrigeerida vastavalt oma eelistustele(Loe lisaks).

Temperatuuri mõõdetakse iga viie minuti tagant 0,1 kraadise täpsusega. Anduri sisseehitatud aku kestab ühe laadimisega kuni kuus kuud. 

 

wireless_sensor.png

    

1_39.png

Elektrumi Targa Kodu juhtmevaba termostaat

Elektrumi Targa Kodu termostaat on ühenduses keskseadmega. See kontrollib kütet igas toas. Tänu termostaadi ja temperatuurianduri omavahelisele interaktsioonile saab radiaatori vooluklappe vastavalt avada või sulgeda. Nii tagatakse igas toas soovitud temperatuur(Loe lisaks). Juhtmevaba termostaat asendab tavaliseradiaatori termostaadi.Iga radiaatori jaoks on vaja ühte juhtmevaba termostaati (sobib tuppa, kus on reguleeritavad radiaatorid). 

 

house_socket.png

 

2_08_eng.png

Elektrumi Targa Kodu nutipistik

Elektrumi Targa Kodu nutipistik ühendab elektrilised kodumasinad keskseadmega. Pesa võimaldab neid kõiki kontrollida (st vajadusel sisse ja välja lülitada) nii kohapeal kui ka kaugjuhtimise teel. Rakenduses saab luua graafiku iga pistikusse ühendatud masina jaoks(Loe lisaks). 

 

 

multi_switch.png

Elektrumi Targa Kodu multilüliti2_08_eng.png

Nutika multilüliti abil on võimalik kontrollida kuni kuute erinevat elektriseadet või vooluahelat. Ühe lüliti alla võib ühendada näiteks neli sooja vee põrandaventiili, garaažiukse ja sissepääsuvärava.(Loe lisaks).

 

 

  

multi_switch.png

 

2_08_eng.pngElektrumi Targa Kodu põrandakütte termostaat

Nutikate termostaatidega radiaatorid ja keskseade võimaldavad teil kontrollida tubade kütmist ja vähendada küttekulu.

Termostaadid, mis toimivad sarnaselt juhtmevabade termostaatidega, sobivad ennekõike põrandaküttega lahenduste puhul, kuid neid võib siiski kasutada ka radiaatorite peal. Erinevalt juhtmevabast termostaadist on sellist tüüpi regulaator multilüliti kaudu vooluvõrgus ning toimimine on sõltuv elektrienergiast. 

 

2_08_eng.png                                 

4_bilde.png

Elektrumi Targa Kodu elektrilise veeboileri lüliti

Elektrilise veeboileri lüliti ja keskseade aitavad küttekatla tööd kaugjuhtimise teel kontrollida ja reguleerida(Loe lisaks). 

 

 

multi_switch.png

 

2_08_eng.pngElektrumi Targa Kodu sondandur

Nutikas sondandur on mõeldud paigaldamiseks vette ja niiskesse keskkonda (nt sauna, basseini, õue vm) temperatuuri mõõtmise eesmärgil.

Erinevalt temperatuuriandurist on sondanduri küljes elektrijuhe ning niiskuskindel mõõteandur(Loe lisaks). 

 

 

house_temperature_sensor.png

 

2_08_eng.pngElektrumi Targa Kodu õhukvaliteedi andur

Nutikas õhukvaliteedi andur mõõdab toas olevat temperatuuri, õhuniiskuse taset ja erinevalt teistest seadmetest ka süsihappegaasi taset. Süsihappegaasi näitajal tuleks silma peal hoida ennekõike nendes ruumides, kuhu koguneb palju inimesi või kus veedetakse kaua aega (nt magamistuba, tööruum jne). Andur edastab kõik andmed tugijaama. Neid saab Targa Kodu mobiilirakendusest või arvutist igal ajal vaadata. 

 

 

house_temperature_sensor.png

2_08_eng.pngElektrumi Targa Kodu nutilüliti

Nutilüliti võimaldab elektriseadmeid kontrollida kaugjuhtimise teel. Nutilülitiga võib ühendada kõik juhtmega (mitte pistikuga) ühendatavad elektriseadmed. Neid saab seejärel hallata Elektrumi Targa Kodu rakenduses. Kuna seadme paigaldamine eeldab tehnilisi teadmisi, soovitame kasutada paigaldusteenust või võtta ühendust professionaalse tehnikuga. 

 

Küsi meilt pakkumist