Elektrum pakub gaasi alates eelmisest aastast

29. Jaan 2018
Alates eelmise aasta sügisest pakub Elektrum Eesti aktiivselt maagaasi. Klientidele on siin eelis see, et elektrit ja gaasi saab osta koos.

Ärikliendi müügijuhi Alina Djadeva sõnul on uue tootega kaasa tulnud hulk põnevaid väljakutseid nii Elektrumi kui ka klientide jaoks. alina_djadeva.jpg

“Ei olda harjunud sellega, et elektrifirma pakub gaasi ja me oleme alates sügisest koos klientidega gaasimüüki hoolega õppinud. Esimesed kliendid tulid meile appi, olid väga abivalmid ja andsid head tagasisidet. Eriti hea koostöö oli ühega meie esimestest gaasiklientidest, toitlustusettevõttega Bellanita,” räägib Alina Djadeva.

“Näeme oma klientidena eelkõige väikese ja keskmise gaasitarbimisega ettevõtteid ja korteriühistuid, kuid oma eeliseid näeme ka suuremate gaasitarbijate puhul, kui osta koos gaasiga ka elektrit. Ettevõtetele ja korteriühistutele pakume fikseeritud hinnaga gaasienergiat kuni 2 aastaseks perioodiks ja eriti hea pakkumise saab, kui küsida gaasi ja elektrit koos” lisab ta.

shutterstock_86948077 700px.jpgKliendi vaatenurk: elektri ja gaasi koosost on soodsam

Kortermaja haldamisega tegeleva firma Artelis omanik Eivin Toodo kinnitab, et elektri ja gaasi koosost on tema ettevõttele soodsam. Gaasiga köetakse Tallinnas Kristiines asuvat maja ja soojendatakse vett.

“Energia hind on väga oluline konkurentsivõimelise üüriteenuse pakkumisel ja gaasiküte võimaldab hoida kommunaalkulusid madalal, see meeldib üürnikele. Gaasi hind oli tõusul ja kaheaastane fikseeritud hinnaga leping tundus atraktiivne,” ütleb Eivin Toodo.

Artelise omaniku ütlust mööda valis ta Elektrum Eesti seetõttu, et pakutavad lepingutingimused olid talle paremad, kuigi konkurendi hind oli soodsam.