Kindlustusega elektripakett kaitseb ettevõtte ja korteriühistu elektriseadmeid

21. Juuni 2018
Elektrum pakub äriklientidele koos elektrienergiaga ka elektriliste riskide kindlustuskaitset.

Alates 2017. aastast pakub Elektrum Eesti ettevõtetele ja korteriühistutele lisaks elektripakettidele võimalust koostöös If Kindlustusega valida elektriliste riskide kindlustuskaitse. Sõltuvalt voolutarbimisest on võimalik valida kolme erineva paketi vahel, kus kindlustushüvitised on 2 000 kuni 20 000 eurot ning omavastutus 100-200 eurot.

Elektrum Eesti OÜ juhatuse esimees Andrus Liivand selgitab, et ettevõtetele ja korteriühistutele elektri müük koos elektriliste riskide kindlustusega on loogiline jätk, sest 2014. aastal alustati eraklientidele ühes elektripaketiga Andrus.PNG kodutehnika kindlustuskaitse pakkumist. „Lisaks hinnaerinevusele on oluline vaadata, millised lisahüved elektripaketiga kaasnevad. Pakume täna elektriturul ainukese elektrimüüjana unikaalseid elektripakette koos elektriseadmete kindlustuskaitsega. Iga elektrikatkestus, mis tähendab pingekõikumist vooluvõrgus, võib olla elektriseadmetele ohtlik isegi siis, kui esmapilgul tundub, et pärast katkestust on elektriseadmed justkui töökorras. Eriti haavatavad on elektriseadmed, nagu peenelektroonika ja valveseadmed. Samuti võivad kahju saada ka elektrikilbid, mistõttu võib seiskuda ka tööpinke ja muid tööstusseadmeid. Korteriühistutes on haavatavad ventilatsiooni, kütte, valveseadmete ja liftide tööd juhtiv automaatika. Need kahjud võivad ulatuda tuhandete eurodeni ning ilma vastava kindlustuskaitseta tuleb seadmed omal kulul remontida või välja vahetada,“ lisab Liivand.

Elektrum kaitseb käsi2.jpgKindlustusvõtjaks on Elektrum Eesti

Kindlustusega elektripakett on ärikliendile väga mugav terviklahendus, elektriliste riskide kindlustuskaitse sisaldub juba elektrienergia hinnas. Kindlustus katab elektriga seotud riskid ja kliendil endal eraldi kindlustuslepingut sõlmida ei tule, kuna kindlustusvõtjaks on Elektrum Eesti. Kindlustus kaitseb ettevõtetele ja nende rentnikele ning korteriühistutele kuuluvaid elektriseadmeid pikselöögi, ülepinge, alapinge, ülekoormuse või lühise tekitatud kahju korral. Kindlustatud isik on elektrilepingu omanik ehk juriidiline isik või FIE või tema rentnikud. Kindlustuskoht on isiku tegevuskoht, millel on Elektrumiga elektrileping.

Lihtne kahjukäsitlus

Elektrihäirete vastu kaitse annab meelerahu, sest ettevõtte toimimiseks vajalik tehnika on kaitstud. Samuti käib elektrikahjudest teatamine väga mugavalt läbi Elektrumi – tuleb vaid helistada meie klienditeeninduse numbril 711 5555, kus kahjujuhtum registreeritakse ja antakse edasised juhised telefoni või e-posti teel. Lõpliku kahjuotsuse ja hüvitise kandmise kliendi pangakontole teeb If Kindlustus.

Kindlustusega elektrienergia pakettide kohta saab lisainfot ja hinnapakkumist küsida kliendiinfo@elektrum.ee, helistades 711 5555 või oma Elektrumi kliendihalduri kaudu. Haldurite kontaktid on leitavad www.elektrum.ee lehelt.

Vihjena võime öelda, et eriti hea võimalus saada turu parim pakkumine on klientidel, kes küsivad kolmikpakkumist: elektrile + elektriseadmete kindlustusele + maagaasile!