Miinus 20 eurot esimesest elektriarvest

29. Jaan 2018
Elektrum tahab olla kõige sõbralikum elektrimüüja Eestis ja teeb klientidele kingituse: olles Elektrumi ärikliendist ettevõte või korteriühistu, saavad kõik firma töötajad või korteriühistu liikmed sõlmida elektrilepingu sõbrahinnaga!

Liisa Kuuse, Elektrum Eesti erakliendi ja väikeärikliendi müügijuht: “Kutsume ettevõtteid üles ühinema Priima Tööandja kampaaniaga ja hoolima oma töötajatest, saavad ju organisatsiooni heast otsusest kasu kõik kolleegid.”

shutterstock_210764092.jpg

Elektrumiga liituda on lihtne: võta julgelt ühendust telefonil 711 5555, e-postiga kliendiinfo@elektrum.ee või anna soovist märku oma kliendihaldurile. Ettevõtte töötajate ja korteriühistu liikmete jaoks, kes soovivad Elektrumiga liituda ja saada esimesest elektriarvest miinus 20 eurot, antakse sooduskood.

Ning veel: jaga seda infot kõikide oma kaastöötajatega, plussmärgiga energia teeb maailma paremaks!

Veidi ka Priima Tööandja tingimustest, mis on täpselt kirjas Elektrum Eesti veebil. Pakkumine kehtib vaid uutele liitujatele, kellel puudub kehtiv elektrileping Elektrumiga. Soodustus rakendub liitujatele, kes sõlmivad lepingu Elektrumi iseteenindusportaalis, kasutades ettenähtud kampaaniakoodi, mille saab Elektrumi klienditeeninduselt või ärikliendi halduritelt. Soodustust kuni 20 eurot koos käibemaksuga rakendatakse igale osalejale ühekordselt, esimese kuu elektriarvele. Ülejääv soodustuse summa ei kandu edasi järgnevatesse kuudesse ning ei jää kliendi kontole ettemaksuna ja seda ei maksta välja rahas. Soodustus rakendub ainult elektrienergia arvele, see ei kehti võrguteenuse osale, taastuvenergia tasule ega elektriaktsiisile.

Kampaania “Esimesest elektriarvest minus 20 eurot tingimused” tingimused