Powered by Green

Roheline mõtteviis - suur mõju keskkonnale, väike mõju rahakotile!

 Mai.jpg

On iseenesestmõistetav, et tänapäeval on keskkonnahoid tähtsam kui ei kunagi varem ning olemasoleva säilitamine nõuab suurt tööd.

Kuid kõik suured sammud algavad väikestest ning nii saad Sinagi ära teha päris palju, et loodusressursid ei läheks asjata raisku: e-arve ning dokumentide digitaalne pbg.pngallkirjastamine on meile juba tuttav,  kuid nüüdsest saad Elektrumi ärikliendina valida ka loodust säästvalt toodetud elektrienergia!   

Powered by Green  on 100% taastuvenergiaallikatest toodetud elektrienergia, mis on kaetud ametlike päritolutunnistustega.

Lisaks on Elektrumile tähtis, et suur panus keskkonnahoidu ei tähendaks meie kliendile oluliselt suuremaid kulusid ning seetõttu müüme me elektrienergiat, mis pärineb nii Eesti kui ka Euroopa sertifitseeritud taastuvenergiatootjatelt - 100% taastuvatest allikatest toodetud elektrienergia on soodsam, kui Sa arvad!

Ostes Elektrumilt taastuvenergiat, anname ärikliendile kaasa Powered by Green personaliseeritud sertifikaadi, mis:

  • tõendab, et kasutatav elektrienergia on 100% pärit taastuvatest energiaallikatest vastavalt päritolutunnistustele
  • annab õiguse kasutada Powered by Green kaubamärki oma ettevõtte toodete ja teenuste müügil.

Et anda oma panus keskkonahoidu ning kasutada 100% taastuvatest energiaallikatest pärinevat elektrit, võta ühendust Elektrumi äriklienditeenindusega.