Powered by Green

heline mõtteviis - suur mõju keskkonnale, väike mõju rahakotile!

On iseenesestmõistetav, et tänapäeval on keskkonnahoid tähtsam kui ei kunagi varem ning olemasoleva säilitamine nõuab suurt tööd. Kuid kõik suured sammud algavad väikestest ning nii saad Sinagi ära teha päris palju, et loodusressursid ei läheks asjata raisku: e-arve saatmine ning dokumentide digitaalne allkirjastamine on tänapäeval enam kui tavaline,  kuid Elektrumi kliendina saad väga lihtsalt hakata tarbima ka loodust säästvalt toodetud elektrienergiat!   

Elektrumi väljastatud  POWERED BY GREEN  sertifikaat tõendab, et kogu äriühingu poolt ostetav elekter pärineb 100% taastuvatest energiaallikatest vastavalt Elektrituruseaduse kohaselt väljastatud päritolutunnistustele. Äriühing saab sertifikaati kasutada oma toodete ja teenuste turundamiseks omaenda klientidele ja koostööpartneritele.

Powered By Green 300x300.png 

Powered by Green märgis kasutamiseks Sinu ettevõtte kodulehel, toodetel või turundusmaterjalides.

Lisaks on Elektrumile tähtis, et suur panus keskkonnahoidu ei tähendaks meie kliendile oluliselt suuremaid kulusid ning seetõttu müüm eelektrienergiat, mis pärineb nii Eesti kui ka Euroopa sertifitseeritud taastuvenergiatootjatelt - 100% taastuvatest allikatest toodetud elektrienergia on nüüd soodsam, kui Sa arvad!

Kui Sinu ettevõte soovib olla keskkonnateadlik ja panustada loodusvarade hoidmisesse tasub kindlasti ühendust võtta oma ärikliendihalduriga Elektrumis, kes nõustab energiatoodete valikul.