Vali endale sobiv elektripakett, mis sobib Sinu tarbimisharjumustega!

Elektrimüüja vahetamine on lihtne ja mugav ning mis peamine - tasuta! Kõige mugavamalt saate endale valida elektripaketi iseteenindust või kui jääte hätta, saate pöörduda klienditeeninduse poole, kes personaalse pakkumise Teile vormistab.

Miks valida Elektrum?

Usaldusväärne

Meil on hea meel kuuluda Baltimaade suurimasse elektrivarustuskontserni Latvenergo, üheskoos ühendame üle 750 000 kliendi Eestis, Lätis ja Leedus. Ehkki alustasime oma tegevust Eestis üle kümne aasta tagasi, omame Baltimaade energiasektoris koguni 80-aastast kogemust. See tagab meie teenuste turvalisuse ja stabiilsuse. 

Keskkonnahoidlik

Koguni ligi 50% Latvenergo grupi toodetavast elektrienergiast on pärit taastuvatest energiaallikatest, peamiselt hüdroenergiast. Meil on hea meel olla üks keskkonnahoidlikumaid elektritootjaid Euroopas.

Päikeseenergia ekspert

Oleme uhked oma klientide üle, kes on paigaldanud päikeseelektrijaamu ja toodavad ise 100% taastuvat ning soodsat  energiat. Eestis on juba ligi 200 päikeseelektrijaama omaniku valinud päikeseenergialahendused just Elekrumist ja see arv kasvab kiiresti.

Kasvav uute lahenduste pakkumine

Oleme pidevalt kasvav ettevõte, mis võtab arvesse klientide muutuvaid vajadusi, seetõttu uuendame pidevalt oma toodete ja teenuste valikut. Meie eesmärk on teid aidata nutikate ja tõhusate lahendustega hõlpsalt hallata oma kodu ja ettevõtte energiakulusid. Ning juba lähitulevikus võimaldame elektriautode laadijate paigaldamist kodutarbijatele, korteriühistutele ja ettevõtetele.

Kas elektrimüüja vahetamine on keeruline?

Lihtsam kui paistab. Muudatuste tegemiseks ei pea isegi kodust lahkuma.

1. Valige endale sobiv elektripakett vastavalt Teie elektritarbimise vajadustele. Vajadusel konsulteerige tasuta meie klienditeeninduse spetsialistidega.

2. Sõlmige leping veebis Elektrumi iseteeninduskeskkonnas, see on kõige soodsam kuna saate kohe kasutada kõiki meie sooduspakkumisi.

Soovin personaalset pakkumist

Täitke väljad ja võtame Teiega ühendust

Nõustun, et minu isikuandmeid kasutatakse pakkumiste ja uudiste saatmiseks. Loe rohkem meie andmetöötluspõhimõtetest.

Vairāk sadaļu