Koduabi kindlustus

Sellised olukorrad juhtuvad alati ootamatult - pärast pikselööki ei tööta teler või elektrienergia on kadunud, vannitoas puruneb toru või koju tulles leiate, et olete võtme kaotanud, tormituuled on põhjustanud kahju teie kodule.

Me ei oska ennustada, millal see juhtub. Kuid saame kokku hoida nii oma raha kui ka aega, olla kindel, et abi tuleb kiiresti ja abistajad on usaldusväärsed!     

Hoolitse oma ohutuse eest hädaolukordades kahte tüüpi elektripaketiga kaasa tuleva kindlustusega - Elektrilised riskid ja Koduabi kindlustus. Valige oma vajadustele kõige paremini sobiv!

Koduabi kindlustusega lood endale laiendatud kindlustunde, millega kaasnevad kodus ootamatut hädaabi vajavad teenusepakkujad ning ka juba tuttav elektriliste seadmete kindlustus, et õnnetuse kaasnedes oleksid võimalikult kaitstud!

Tutvu koduabi kindlustuse tingimustega: SIIN

 

Kindlustusandja on If Kindlustus. Kindlustatud isik on kindlustusega elektrimüügi lepingu sõlminud klient. Kindlustustingimustega saad tutvuda www.elektrum.ee kodulehel või küsida lisainfot telefonil +372 711 5555. 

Soovin personaalset pakkumist

Teie poolt praegu esitatavaid isikuandmeid kasutame üksnes pöördumisele vastamiseks. Loe täpsemat teavet Elektrumi andmetöötluspõhimõtetest.
 

Vairāk sadaļu