Koduabi Klõps

Sellised olukorrad juhtuvad alati ootamatult - pärast pikselööki ei tööta teler, vannitoas puruneb toru, koju tulles leiate, et olete võtme kaotanud või tormituuled on põhjustanud kahju teie kodule.

Elektrumi toodetest saab valida elektripaketi, mis on välja töötatud koostöös If kindlustusega ning on ainulaadne Eestis. Elektripaketi nimetuseks on Koduabi Klõps ning sellega kaasneb elektriliste riskide kindlustus (kodutehnika kaitse elektriliste kahjude eest) ja 24/7 koduabi teenus (nt elektriku, lukuabi või toruabi). Nii saavad kodumasinad ja -seadmed voolukõikumiste või äikeselöökide poolt tekitatud võimalike varaliste kahjude eest kaitstud ning vajadusel tuleb appi ööpäevaringne koduabi teenus. Kui ühel heal päeval näiteks lukk ei tööta ja on vaja kutsuda lukuabi või vannitoas puruneb toru ja on vaja kutsuda toruabi, siis Koduabi Klõps elektripaketiga on sellised mured lihtsasti lahendatavad.

Me ei oska ennustada, millal see juhtub. Kuid saame kokku hoida nii oma raha kui ka aega, olla kindel, et abi tuleb kiiresti ja abistajad on usaldusväärsed!

Koduabi kindlustusega elektripaketi saad järgmistest valikutest:

  • Väike Klõps Koduabi kindlustusega - fikseeritud hinnaga ühetariifne pakett elektriliste riskide kaitsega ja 24/7 koduabi teenusega. Kui soovid kulusid kontrolli alla hoida ja tarbimine alla 450 kWh kuus;
  • Kasulik Klõps Koduabi kindlustusega - fikseeritud hinnaga kahetariifne pakett elektriliste riskide kaitsega ja 24/7 koduabi teenusega. Kui soovid kulusid kontrolli alla hoida ja tarbimine üle 450 kWh kuus;
  • Börsi Klõps Koduabi kindlustusega - tunnipõhine hind ja tähtajatu leping elektriliste riskide kaitsega ja 24/7 koduabi teenusega. Kui soovid kasu saada elektribörsi hinnaliikumistest.

Koduabi kindlustusega lood endale kindlustunde, mis hõlmab koduabi teenust ootamatute hädaabi vajavate olukordade puhul ning elektriliste seadmete kindlustust.

Tutvu Koduabi kindlustuse tingimustega SIIN.

Kindlustusandja on If Kindlustus. Kindlustatud isik on kindlustusega elektrimüügi lepingu sõlminud klient. Kindlustustingimustega saad tutvuda www.elektrum.ee kodulehel või küsida lisainfot telefonil +372 711 5555.

 

 

Elektriliste riskide kindlustusega elektripaketi saab Elektrumis sõlmida ka eraldi. Selle võimaluse kohta loe rohkem SIIT.

Vairāk sadaļu