Nutikas lahendus mugava ja energiasäästliku kodu heaks!

Käepärane

Elektrumi Tark Kodu kohandab küttesüsteemi vastavalt sinu päevarütmile, tagades sooja ja õdusa äraolemise ilma liigse energiatarbimiseta.

Mugav

Elektrumi Tark Kodu garanteerib mugavustunde igaks päevaks, hoolitsedes, et kodus oleks alati soovitud temperatuur ning pakkudes palju teisi võimalusi.

Energiatõhus

Elektrumi Targa Koduga kasutad energiat tõhusalt ja vähendad oma küttekulu kuni 30%. Seejuures ei pea sa loobuma oma harjumuspärasest mugavustundest. 

Tark Kodu on alati käeulatuses

Targa Kodu mobiilirakendusega saad Targa Kodu funktsioone kiiresti ja lihtsalt oma elustiiliga kohandada ning teha rakenduse kaudu vajalikke muudatusi ükskõik kus viibid. Täiustame rakendust pidevalt, et pakkuda veelgi enam valikuid ja suuremat mugavust.

Iga toa jaoks on võimalik luua igaks päevaks eraldi küttegraafik, mida saab muuta vastavalt oma rutiinile. Nii on võimalik küttekuludelt kokku hoida kuni 30%, ilma et peaks seejuures oma harjumuspärases mugavuses järeleandmisi tegema.

Kohandused vastavalt vajadusele

Rakenduse kaudu saad süsteemis vajalikke muudatusi teha kiiresti ja lihtsalt enda asukohast sõltumata. Sellest võib abiks olla näiteks ootamatult muutuvate plaanide korral kui saabud koju kavandatust varem või hiljem.

Jälgige kodumasinate elektrikulu

Täiustame rakendust pidevalt, et pakkuda veelgi enam valikuid ja suuremat mugavust.

Rakendus on tasuta kättesaadav GooglePlay'st ja AppStore'ist. 

Soovin personaalset pakkumist

Nõustun, et minu isikuandmeid kasutatakse pakkumiste ja uudiste saatmiseks. Olen tutvunud Elektrumi andmetöötluspõhimõtetega.

Vairāk sadaļu