Kindla hinnaga paketid

Kindla hinnaga paketid

Vaata pakette ≫
Börsihinnaga paketid

Börsihinnaga paketid

Vaata pakette ≫

Elektrum Eesti kuulub Baltikumi suurima elektritootja ja juhtiva elektri jaemüügiettevõtte Latvenergo gruppi. Elektrumi eesmärgiks on muuta klientide elu mugavamaks, toetades neid energiaturul, muutes keerulised asjad lihtsaks ja kliendisõbralikumaks ning pakkudes soodsaid energialahendusi.

Elektrumi tootevalikus on elektri- ja maagaasi paketid, päikeseenergia ja targa kodu lahendused nii kodumajapidamistele, korteriühistutele, kui ka äriklientidele. Elektrum teenindab Balti riikides kokku ligi miljon klienti.

Lülita paremaks!

Meid on partneriks valinud:

Uudised

Päikesejaam 0 omainvesteeringuga ehk PPA

Elektrum on valmistamas ette PPA tüüpi finantseerimisega päikeseelektrijaama lahendust, kus päikesejaama investeeringu kannab kliendi asemel Elektrum. PPA-tüüpi finantseerimisskeem sobib neile, kes ei soovi ise jaama ehitamisega, opereerimisega ja investeeringu katmisega tegeleda.

2020. aasta aprillikuu turuülevaade

Aprillis purustati mitu rekordit

Uudistoode ärikliendile - Muutuva hinnaga maagaasitoode "GASPOOL Gaasi Klõps"

Gaasivalemi alusel hinnastatud maagaasi tooted on Eestis domineerinud pikka aega, need on senini maagaasi tarbijate seas eelistatud. Antud toote peamise kitsaskohana on tarbijad toonud välja gaasivalemi keerukuse, millest arusaamine on tavatarbijale raskevõitu, nõuab pingutust ka kogenud analüütikul. Seetõttu toob Elektrum Eesti maagaasi jaemüügiturule ainulaadse muutuvhinnga gaasitoote – GASPOOL Gaasi Klõps. (Gaspool - Euroopa gaasi börsituruhinna vahendaja)