Ettevõttele ja korteriühistule: Powered by Green - 100% taastuvatest allikatest toodetud elektrienergia on soodsam, kui Sa arvad!

Kindla hinnaga paketid

Kindla hinnaga paketid

Sinu kulud on alati kontrolli all, sest igakuine elektrihind ei sõltu elektrituru hinnarallist.

Vaata pakette ≫
Börsihinnaga paketid

Börsihinnaga paketid

Pööra elektribörsi hinnaliikumised enda kasuks ning tarbi soodsama turuhinnaga elektrit.

Vaata pakette ≫
säästa loodust ja raha

Sõbralik nii rahakotile kui ka loodusele: meie emafirma toodangust kuni 30% moodustab roheline energia!

kindlustusega paketid

Elektrumi paketid kaitsevad Sinu kodutehnikat: ühe lepinguga nii elekter kui ka kodutehnika kindlustus!

sõbrapakkumised

Elektrumi klientidele alati kasulikud sõbrapakkumised koostööpartneritelt!

Irina ja Kristjan Timuska

"Elektrumil on ainsana selline kindel pakett, mis muudab suuremal tarbimisel arved isegi väiksemaks. Eriti hoidsime kokku talvel, sest kütame elektriga ja meie perele on see väga OK!"

Irina ja Kristjan Timuska

Meid on partneriks valinud:

Uudised

Uued kodutarbija üldtingimused

Elektrum Eesti on uuendanud oma kodutarbija Üldsätteid (elektrilepingu II osa). Uuendused üldsätetes on sisse viidud eeskätt elektri- ja võrguteenuste arve ühiseks esitamiseks, kuna Elektrum plaanib järgmisest aastast pakkuda Elektrilevi klientidele ühisarvet.

Miks tasub eelistada taastuvenergial põhinevat elektripaketti? Nõu annab näitleja ja keskkonnasäästliku maailmavaate toetaja Ivo Uukkivi.

Taastuvenergia (peamiselt päikese-, tuule-, hüdro-, bioenergia) on kindel osa tänapäevast ja see on muutunud tähtsamaks kui kunagi varem. Olemasoleva keskkonna hoidmine nõuab meilt kõigilt suurt tööd. Kõik väikesed sammud aitavad kaasa suurematele positiivsetele muudatustele. Juba täna saab teha arvestatavaid samme elukeskkonna säilitamiseks - parema ja jätkusuutlikuma tuleviku nimel.

Elektrienergia hindade tase Balti riikides kasvab ja ilmnevad talvehooajale iseloomulikud tunnused

Oktoobris kujunes Baltimaade kõige madalam elektrienergia hinnatase Nord Pool Eesti hinnapiirkonnas, kus kuu keskmiseks hinnaks kujunes 37,54 EUR/MWh, mis oli 16% kõrgem kui septembris. Keskmiseks hinnatasemeks Nord Pool börsil Läti ja Leedu hinnapiirkonnas kujunes 38,47 EUR/MWh, mis oli septembri keskmisest hinnast 13% kõrgem. Elektrienergia hindade vahe Eesti ja Läti hinnapiirkondade vahel saavutas madalaima taseme alates käesoleva aasta märtsist – 0,93 EUR/MWh. Võrreldes Skandinaavia keskmiste elektrienergia hindadega, ületas Eesti hinnapiirkonna hind need 3,3 EUR/MWh võrra.