Palju õnne Elektrumi auhinnamängu võitjale!

Elektrumil toimus perioodil 22.08-05.09.2017 auhinnamäng, kus auhinnaks oli Philipsi espressomasin.

25. Sept 2017 Loe edasi

Elektrum hakkab äriklientidele pakkuma elektriliste riskide kindlustuskaitset

Elektrum Eesti hakkab alates 20. septembrist koostöös If Kindlustusega pakkuma uusi ärikliendi elektripakette, mis sisaldavad lisaks elektrienergiale ka kindlustuskaitset elektriliste riskide vastu.

20. Sept 2017 Loe edasi

Muudatused Latvenergo AS-i tütarettevõtte Elektrum Eesti OÜ juhatuses

Alates käesoleva aasta 11. septembrist täidab Elektrum Eesti OÜ juhatuse esimehe ametikohustusi Andrus Liivand, kes eelnevalt oli ettevõttes ärikliendi müügiosakonna juht.

15. Sept 2017 Loe edasi

Viimane kutse Lottemaale sel suvel!

Head uudised! Lottemaa teemapark Pärnumaal on avatud ka septembrikuu nädalavahetustel. See tähendab, et Elektrumi klientide soodustus kehtib veel ühe kuu.

31. Aug 2017 Loe edasi

Elektrumi uus kontaktaadress

31. Aug 2017 Loe edasi

Augustikuus Lottemaale!

Meil on hea meel kutsuda oma kliente ka augustikuus Lottemaale. Teemapark asub Pärnu lähedal. Seal jätkub tegevust tervele perele – seal saab mesterdada, sporti teha ja sõbrustada elektriga Elektrumi vesiveskis.

03. Aug 2017 Loe edasi

Kuidas kaitsta kodutehnikat elektrist põhjustatud kahjustuste eest?

Käes on suve viimane kuu ja peagi on kohal ka tormine sügis. Üsna tavaline on suhtumine, et minuga pole varem midagi juhtunud ja ilmselt ei juhtu ka tulevikus. Aga kahjuks õnnetusi tuleb ikka ette, ka kodutehnikaga.

03. Aug 2017 Loe edasi

Balti riikide elektriturg, II kvartal

2017.a II kvartali keskmine Nord Pool hind oli Balti regioonis 32,98 EUR/MWh, ligikaudu 3% vähem kui I kvartalis. Läti ja Leedu keskmised hinnad olid samaväärsed: 34,06 EUR/MWh. Kui Lätis oli marginaalne hinnatõus, siis Leedus langes hind 2% võrra võrreldes I kvartali hinnaga. Eesti hinnapiirkonnas kujunes kogu regiooni madalaim hind – 30,83 EUR/MWh (-6,4%).

11. Juuli 2017 Loe edasi

Sinu firma töötaja esimese arve maksab Elektrum

11. Juuli 2017 Loe edasi

Keskkonnahoidliku majandamise eeskuju – AS Bit

Tänapäeval on keskkonnahoid tähtsam kui ei kunagi varem ning olemasoleva säilitamine nõuab suurt tööd ja vaeva. Elektrumi üheks põhiväärtuseks on toetada keskkonnasäästlikke tegevusi, mis hõlmavad nii lõpptarbijate käitumist kui äriettevõtete mõtteviisi muutust.

11. Juuli 2017 Loe edasi

Elektrumi klienditeeninduse lahtiolekuajad jaanipühade ajal

Head Elektrumi kliendid, meie klienditeenindus on eesolevate pühade ajal avatud tavapärasest erinevatel aegadel:

20. Juuni 2017 Loe edasi

Otsime oma meeskonda ärikliendi müügikonsultanti!

Elektrumiga on oodatud liituma aktiivne ärikliendi müügikonsultant, kes oskusliku telefonimüügi teel kasvatab Elektrumi kliendibaasi väikese ja keskmise suurusega äriettevõtete seas.

12. Juuni 2017 Loe edasi

Uuendused iseteeninduses!

08. Juuni 2017 Loe edasi

Kutse Lottemaale!

08. Juuni 2017 Loe edasi

Palju õnne Full HD pardakaamera võitjale!

Elektrum loosis kõikide klientide vahel, kes jätsid meile oma kontaktid perioodil 1.05-14.05.17, Full HD Prestigio pardakaamera. Õnnelikuks võitjaks osutus Aivar Kiik Narvast!

29. Mai 2017 Loe edasi

Palju õnne Randla 26 Korteriühistule!

18. Mai 2017 Loe edasi

Palju õnne Elektrumi Suurvõit kampaania võitjale!

Palju õnne Elektrumi Suurvõit kampaania võitjale Anneli Raidile, kes valis auhinnaks robottolmuimeja Roomba iRobot!

02. Mai 2017 Loe edasi

Elektrumi klienditeenindus on 1. mail suletud

Kallid Elektrumi kliendid, soovime teile rõõmsaid kevadpühi! 1. mail on Elektrumi klienditeenindus suletud, vastame kõnedele ja kirjadele 2. mail.

28. Apr 2017 Loe edasi

Keskkonnahoidliku majandamise eeskuju - Trendsetter Europe OÜ

Elektrumi üheks põhiväärtuseks on toetada keskkonnasäästlikke tegevusi, mis hõlmavad nii lõpptarbijate käitumist kui äriettevõtete mõtteviisi muutust.

17. Apr 2017 Loe edasi

Esimese kvartali elektrituru ülevaade

2017. aasta esimeses kvartalis oli Nord Pooli keskmine hind Baltimaades 33.97 EUR/MWh. Madalaim keskmine hind kujunes Eesti hinnapiirkonnas, milleks oli 33.02 EUR/MWh. Lätis kujunes keskmiseks hinnaks 34.02 EUR/MWh, Leedus aga 34.87 EUR/MWh.

17. Apr 2017 Loe edasi

Elektrumi klienditeenindus on 14. aprillil suletud

Kallid Elektrumi kliendid, soovime teile rõõmsaid kevadpühi! 14. aprillil on Elektrumi klienditeenindus suletud, vastame kõnedele ja kirjadele 17. aprillil.

13. Apr 2017 Loe edasi

Palju õnne Laulasmaa Spa kinkekaardi võitjale!

24. Märts 2017 Loe edasi

Sõbrapakkumised Elektrumi klientidele

Elektrumi kliendina saad alati rohkem kui ainult elektripaketi. Soovime Teiega jagada sõbrapakkumisi meie heade koostööpartnerite juures.

22. Veebr 2017 Loe edasi

Võida Laulasmaa Spa kinkekaart

Käes on sõbrakuu ja seetõttu korraldab Elektrum loosimise, kus osalevad kõik – nii olemasolevad kui ka uued kliendid.

31. Jaan 2017 Loe edasi

Palju õnne Jelena Lavrentjevale, Elektrumi loosikampaania võitjale!

22. Dets 2016 Loe edasi

Ühisarve – viimaks käes!

Meil on rõõmustav uudis Elektrumi klientidele. Alates 2017. aastast saame esitada võrguettevõtte Elektrilevi OÜ klientidele ühisarve, kus kajastuvad nii võrguteenustasud kui ka elektrienergia osa. Esimene ühisarve jõuab klientideni veebruarikuus.

19. Dets 2016 Loe edasi

Elektrumi klienditeeninduse lahtiolekuajad pühade ajal

Head Elektrumi kliendid! Anname teada, et eesolevate pühade tõttu on Elektrumi klienditeenindus avatud erinevatel aegadel.

12. Dets 2016 Loe edasi

Uued kodutarbija üldtingimused

Elektrum Eesti on uuendanud oma kodutarbija Üldsätteid (elektrilepingu II osa). Uuendused üldsätetes on sisse viidud eeskätt elektri- ja võrguteenuste arve ühiseks esitamiseks, kuna Elektrum plaanib järgmisest aastast pakkuda Elektrilevi klientidele ühisarvet.

01. Dets 2016 Loe edasi

Miks tasub eelistada taastuvenergial põhinevat elektripaketti? Nõu annab näitleja ja keskkonnasäästliku maailmavaate toetaja Ivo Uukkivi.

Taastuvenergia (peamiselt päikese-, tuule-, hüdro-, bioenergia) on kindel osa tänapäevast ja see on muutunud tähtsamaks kui kunagi varem. Olemasoleva keskkonna hoidmine nõuab meilt kõigilt suurt tööd. Kõik väikesed sammud aitavad kaasa suurematele positiivsetele muudatustele. Juba täna saab teha arvestatavaid samme elukeskkonna säilitamiseks - parema ja jätkusuutlikuma tuleviku nimel.

23. Nov 2016 Loe edasi

Elektrienergia hindade tase Balti riikides kasvab ja ilmnevad talvehooajale iseloomulikud tunnused

Oktoobris kujunes Baltimaade kõige madalam elektrienergia hinnatase Nord Pool Eesti hinnapiirkonnas, kus kuu keskmiseks hinnaks kujunes 37,54 EUR/MWh, mis oli 16% kõrgem kui septembris. Keskmiseks hinnatasemeks Nord Pool börsil Läti ja Leedu hinnapiirkonnas kujunes 38,47 EUR/MWh, mis oli septembri keskmisest hinnast 13% kõrgem. Elektrienergia hindade vahe Eesti ja Läti hinnapiirkondade vahel saavutas madalaima taseme alates käesoleva aasta märtsist – 0,93 EUR/MWh. Võrreldes Skandinaavia keskmiste elektrienergia hindadega, ületas Eesti hinnapiirkonna hind need 3,3 EUR/MWh võrra.

23. Nov 2016 Loe edasi