Balti riikide elektriturg, II kvartal

2017.a II kvartali keskmine Nord Pool hind oli Balti regioonis 32,98 EUR/MWh, ligikaudu 3% vähem kui I kvartalis. Läti ja Leedu keskmised hinnad olid samaväärsed: 34,06 EUR/MWh. Kui Lätis oli marginaalne hinnatõus, siis Leedus langes hind 2% võrra võrreldes I kvartali hinnaga. Eesti hinnapiirkonnas kujunes kogu regiooni madalaim hind – 30,83 EUR/MWh (-6,4%).

11. Juuli 2017 Loe edasi

Sinu firma töötaja esimese arve maksab Elektrum

11. Juuli 2017 Loe edasi

Keskkonnahoidliku majandamise eeskuju – AS Bit

Tänapäeval on keskkonnahoid tähtsam kui ei kunagi varem ning olemasoleva säilitamine nõuab suurt tööd ja vaeva. Elektrumi üheks põhiväärtuseks on toetada keskkonnasäästlikke tegevusi, mis hõlmavad nii lõpptarbijate käitumist kui äriettevõtete mõtteviisi muutust.

11. Juuli 2017 Loe edasi

Elektrumi klienditeeninduse lahtiolekuajad jaanipühade ajal

Head Elektrumi kliendid, meie klienditeenindus on eesolevate pühade ajal avatud tavapärasest erinevatel aegadel:

20. Juuni 2017 Loe edasi

Otsime oma meeskonda ärikliendi müügikonsultanti!

Elektrumiga on oodatud liituma aktiivne ärikliendi müügikonsultant, kes oskusliku telefonimüügi teel kasvatab Elektrumi kliendibaasi väikese ja keskmise suurusega äriettevõtete seas.

12. Juuni 2017 Loe edasi

Uuendused iseteeninduses!

08. Juuni 2017 Loe edasi

Kutse Lottemaale!

08. Juuni 2017 Loe edasi

Palju õnne Full HD pardakaamera võitjale!

Elektrum loosis kõikide klientide vahel, kes jätsid meile oma kontaktid perioodil 1.05-14.05.17, Full HD Prestigio pardakaamera. Õnnelikuks võitjaks osutus Aivar Kiik Narvast!

29. Mai 2017 Loe edasi

Palju õnne Randla 26 Korteriühistule!

18. Mai 2017 Loe edasi

Palju õnne Elektrumi Suurvõit kampaania võitjale!

Palju õnne Elektrumi Suurvõit kampaania võitjale Anneli Raidile, kes valis auhinnaks robottolmuimeja Roomba iRobot!

02. Mai 2017 Loe edasi

Elektrumi klienditeenindus on 1. mail suletud

Kallid Elektrumi kliendid, soovime teile rõõmsaid kevadpühi! 1. mail on Elektrumi klienditeenindus suletud, vastame kõnedele ja kirjadele 2. mail.

28. Apr 2017 Loe edasi

Keskkonnahoidliku majandamise eeskuju - Trendsetter Europe OÜ

Elektrumi üheks põhiväärtuseks on toetada keskkonnasäästlikke tegevusi, mis hõlmavad nii lõpptarbijate käitumist kui äriettevõtete mõtteviisi muutust.

17. Apr 2017 Loe edasi

Esimese kvartali elektrituru ülevaade

2017. aasta esimeses kvartalis oli Nord Pooli keskmine hind Baltimaades 33.97 EUR/MWh. Madalaim keskmine hind kujunes Eesti hinnapiirkonnas, milleks oli 33.02 EUR/MWh. Lätis kujunes keskmiseks hinnaks 34.02 EUR/MWh, Leedus aga 34.87 EUR/MWh.

17. Apr 2017 Loe edasi

Elektrumi klienditeenindus on 14. aprillil suletud

Kallid Elektrumi kliendid, soovime teile rõõmsaid kevadpühi! 14. aprillil on Elektrumi klienditeenindus suletud, vastame kõnedele ja kirjadele 17. aprillil.

13. Apr 2017 Loe edasi

Palju õnne Laulasmaa Spa kinkekaardi võitjale!

24. Märts 2017 Loe edasi

Sõbrapakkumised Elektrumi klientidele

Elektrumi kliendina saad alati rohkem kui ainult elektripaketi. Soovime Teiega jagada sõbrapakkumisi meie heade koostööpartnerite juures.

22. Veebr 2017 Loe edasi

Võida Laulasmaa Spa kinkekaart

Käes on sõbrakuu ja seetõttu korraldab Elektrum loosimise, kus osalevad kõik – nii olemasolevad kui ka uued kliendid.

31. Jaan 2017 Loe edasi

Palju õnne Jelena Lavrentjevale, Elektrumi loosikampaania võitjale!

22. Dets 2016 Loe edasi

Ühisarve – viimaks käes!

Meil on rõõmustav uudis Elektrumi klientidele. Alates 2017. aastast saame esitada võrguettevõtte Elektrilevi OÜ klientidele ühisarve, kus kajastuvad nii võrguteenustasud kui ka elektrienergia osa. Esimene ühisarve jõuab klientideni veebruarikuus.

19. Dets 2016 Loe edasi

Elektrumi klienditeeninduse lahtiolekuajad pühade ajal

Head Elektrumi kliendid! Anname teada, et eesolevate pühade tõttu on Elektrumi klienditeenindus avatud erinevatel aegadel.

12. Dets 2016 Loe edasi

Uued kodutarbija üldtingimused

Elektrum Eesti on uuendanud oma kodutarbija Üldsätteid (elektrilepingu II osa). Uuendused üldsätetes on sisse viidud eeskätt elektri- ja võrguteenuste arve ühiseks esitamiseks, kuna Elektrum plaanib järgmisest aastast pakkuda Elektrilevi klientidele ühisarvet.

01. Dets 2016 Loe edasi

Miks tasub eelistada taastuvenergial põhinevat elektripaketti? Nõu annab näitleja ja keskkonnasäästliku maailmavaate toetaja Ivo Uukkivi.

Taastuvenergia (peamiselt päikese-, tuule-, hüdro-, bioenergia) on kindel osa tänapäevast ja see on muutunud tähtsamaks kui kunagi varem. Olemasoleva keskkonna hoidmine nõuab meilt kõigilt suurt tööd. Kõik väikesed sammud aitavad kaasa suurematele positiivsetele muudatustele. Juba täna saab teha arvestatavaid samme elukeskkonna säilitamiseks - parema ja jätkusuutlikuma tuleviku nimel.

23. Nov 2016 Loe edasi

Elektrienergia hindade tase Balti riikides kasvab ja ilmnevad talvehooajale iseloomulikud tunnused

Oktoobris kujunes Baltimaade kõige madalam elektrienergia hinnatase Nord Pool Eesti hinnapiirkonnas, kus kuu keskmiseks hinnaks kujunes 37,54 EUR/MWh, mis oli 16% kõrgem kui septembris. Keskmiseks hinnatasemeks Nord Pool börsil Läti ja Leedu hinnapiirkonnas kujunes 38,47 EUR/MWh, mis oli septembri keskmisest hinnast 13% kõrgem. Elektrienergia hindade vahe Eesti ja Läti hinnapiirkondade vahel saavutas madalaima taseme alates käesoleva aasta märtsist – 0,93 EUR/MWh. Võrreldes Skandinaavia keskmiste elektrienergia hindadega, ületas Eesti hinnapiirkonna hind need 3,3 EUR/MWh võrra.

23. Nov 2016 Loe edasi

Elektrienergia hindade tase Balti riikides ühtlustub üha enam Skandinaavia hinnatasemega

Septembrikuus oli Baltimaade kõige madalam elektrienergia hinnatase Nord Pool Eesti hinnapiirkonnas, kus kuu keskmiseks hinnaks kujunes 32,4 EUR/MWh, olles 3% kõrgem kui augustis. Keskmiseks hinnatasemeks Nord Pool börsil Läti ja Leedu hinnapiirkonnas kujunes 34,03 EUR/MWh, mis oli augustikuu keskmisest hinnast 1% kõrgem. Elektrienergia hindade vahe Eesti ja Läti hinnapiirkondade vahel saavutas viimase nelja kuu madalaima taseme – 1,63 EUR/MWh.

20. Okt 2016 Loe edasi

Tunne oma elektrimüüjat: milline ettevõte on Elektrum?

Elektrumil on ääretult palju toredaid kliente: osadega teist oleme suhelnud tihedamalt, teistega on ehk suhtlus piirdunud kord aastas lepingu pikendamisega. Oleme tänulikud kõikidele meie headele klientidele, et olete meid usaldanud ning seetõttu tahame rääkida põgusalt sellest, milline ettevõte Elektrum siis ikkagi on.

30. Sept 2016 Loe edasi

Elukohamuutus ja elektrileping – mida peaks teadma?

Soojad suveilmad on selleks aastaks möödas ning ees ootab sügisene periood, mil kinnisvaraturg elavneb ning inimesed on elukoha vahetamisel taas aktiivsemad.

30. Sept 2016 Loe edasi

Kodutehnika kindlustusega elektripaketid annavad rohkem kui vaid rahaline sääst

Valides elektripaketti on kerge sattuda segadusse: elektrimüüjate kodulehed ning võrdlusportaalid pakuvad välja pika nimekirja erinevatest pakettidest ning esmapilgul võib tunduda, et esimene ja soodsaim nimekirjas annab suurima rahalise võidu ning kokkuhoiu.

29. Sept 2016 Loe edasi

Elektrum Eesti emaettevõtte Latvenergo toodetud elektrienergia maht suurenes 26%

Elektrum Eesti emaettevõte Latvenergo on Baltikumi juhtiv energiatarnija, kelle jaemüügi kogumaht oli esimesel kuuel kuul 3922 GWh, mis on ligikaudu võrdne eelmise aasta sama perioodi mahuga.

07. Sept 2016 Loe edasi

Taastuvenergia on osa tänapäevast ja nüüd ka soodsam!

Tänapäeval on keskkonnahoid muutunud tähtsamaks kui kunagi varem ning olemasoleva hoidmine nõuab meilt kõigilt suurt tööd ning arvestatavaid samme nauditava elukeskkonna säilitamiseks.

07. Sept 2016 Loe edasi

Elektrienergia hinnatase vähenes nii Balti riikides kui ka Skandinaavias

Juulikuus näitas kõige madalamat elektrienergia hinnataset Balti riikides Nord Pool börsi Eesti piirkond, kus hinnad kuu vältel olid keskmiselt 30,97 EUR/MWh ehk 15 % võrra madalamad, kui täheldati juunis. Samal ajal keskmine elektrienergia hind Nord Pool börsil Läti ja Leedu piirkonnas juulikuus vähenes vastavalt kuni 38.32 EUR/MWh ja 39.23 EUR/MWh, mis oli 5 % võrra vähem, kui juunis, sel moel hinnad Lätis juba kolmandat kuud järjest olid mitme euro võrra kõrgemad, kui Eestis. Samal ajal Nord Pool börsi Leedu piirkonnas hinnad langesid kokku Läti piirkonnaga kuu kõigil tundidel teist kuud järjest.

07. Sept 2016 Loe edasi