Keskkonnahoidliku majandamise eeskuju - Trendsetter Europe OÜ

Elektrumi üheks põhiväärtuseks on toetada keskkonnasäästlikke tegevusi, mis hõlmavad nii lõpptarbijate käitumist kui äriettevõtete mõtteviisi muutust.

17. Apr 2017 Loe edasi

Esimese kvartali elektrituru ülevaade

2017. aasta esimeses kvartalis oli Nord Pooli keskmine hind Baltimaades 33.97 EUR/MWh. Madalaim keskmine hind kujunes Eesti hinnapiirkonnas, milleks oli 33.02 EUR/MWh. Lätis kujunes keskmiseks hinnaks 34.02 EUR/MWh, Leedus aga 34.87 EUR/MWh.

17. Apr 2017 Loe edasi

Elektrumi klienditeenindus on 14. aprillil suletud

Kallid Elektrumi kliendid, soovime teile rõõmsaid kevadpühi! 14. aprillil on Elektrumi klienditeenindus suletud, vastame kõnedele ja kirjadele 17. aprillil.

13. Apr 2017 Loe edasi

Palju õnne Laulasmaa Spa kinkekaardi võitjale!

24. Märts 2017 Loe edasi

Sõbrapakkumised Elektrumi klientidele

Elektrumi kliendina saad alati rohkem kui ainult elektripaketi. Soovime Teiega jagada sõbrapakkumisi meie heade koostööpartnerite juures.

22. Veebr 2017 Loe edasi

Võida Laulasmaa Spa kinkekaart

Käes on sõbrakuu ja seetõttu korraldab Elektrum loosimise, kus osalevad kõik – nii olemasolevad kui ka uued kliendid.

31. Jaan 2017 Loe edasi

Palju õnne Jelena Lavrentjevale, Elektrumi loosikampaania võitjale!

22. Dets 2016 Loe edasi

Ühisarve – viimaks käes!

Meil on rõõmustav uudis Elektrumi klientidele. Alates 2017. aastast saame esitada võrguettevõtte Elektrilevi OÜ klientidele ühisarve, kus kajastuvad nii võrguteenustasud kui ka elektrienergia osa. Esimene ühisarve jõuab klientideni veebruarikuus.

19. Dets 2016 Loe edasi

Elektrumi klienditeeninduse lahtiolekuajad pühade ajal

Head Elektrumi kliendid! Anname teada, et eesolevate pühade tõttu on Elektrumi klienditeenindus avatud erinevatel aegadel.

12. Dets 2016 Loe edasi

Uued kodutarbija üldtingimused

Elektrum Eesti on uuendanud oma kodutarbija Üldsätteid (elektrilepingu II osa). Uuendused üldsätetes on sisse viidud eeskätt elektri- ja võrguteenuste arve ühiseks esitamiseks, kuna Elektrum plaanib järgmisest aastast pakkuda Elektrilevi klientidele ühisarvet.

01. Dets 2016 Loe edasi

Miks tasub eelistada taastuvenergial põhinevat elektripaketti? Nõu annab näitleja ja keskkonnasäästliku maailmavaate toetaja Ivo Uukkivi.

Taastuvenergia (peamiselt päikese-, tuule-, hüdro-, bioenergia) on kindel osa tänapäevast ja see on muutunud tähtsamaks kui kunagi varem. Olemasoleva keskkonna hoidmine nõuab meilt kõigilt suurt tööd. Kõik väikesed sammud aitavad kaasa suurematele positiivsetele muudatustele. Juba täna saab teha arvestatavaid samme elukeskkonna säilitamiseks - parema ja jätkusuutlikuma tuleviku nimel.

23. Nov 2016 Loe edasi

Elektrienergia hindade tase Balti riikides kasvab ja ilmnevad talvehooajale iseloomulikud tunnused

Oktoobris kujunes Baltimaade kõige madalam elektrienergia hinnatase Nord Pool Eesti hinnapiirkonnas, kus kuu keskmiseks hinnaks kujunes 37,54 EUR/MWh, mis oli 16% kõrgem kui septembris. Keskmiseks hinnatasemeks Nord Pool börsil Läti ja Leedu hinnapiirkonnas kujunes 38,47 EUR/MWh, mis oli septembri keskmisest hinnast 13% kõrgem. Elektrienergia hindade vahe Eesti ja Läti hinnapiirkondade vahel saavutas madalaima taseme alates käesoleva aasta märtsist – 0,93 EUR/MWh. Võrreldes Skandinaavia keskmiste elektrienergia hindadega, ületas Eesti hinnapiirkonna hind need 3,3 EUR/MWh võrra.

23. Nov 2016 Loe edasi

Elektrienergia hindade tase Balti riikides ühtlustub üha enam Skandinaavia hinnatasemega

Septembrikuus oli Baltimaade kõige madalam elektrienergia hinnatase Nord Pool Eesti hinnapiirkonnas, kus kuu keskmiseks hinnaks kujunes 32,4 EUR/MWh, olles 3% kõrgem kui augustis. Keskmiseks hinnatasemeks Nord Pool börsil Läti ja Leedu hinnapiirkonnas kujunes 34,03 EUR/MWh, mis oli augustikuu keskmisest hinnast 1% kõrgem. Elektrienergia hindade vahe Eesti ja Läti hinnapiirkondade vahel saavutas viimase nelja kuu madalaima taseme – 1,63 EUR/MWh.

20. Okt 2016 Loe edasi

Tunne oma elektrimüüjat: milline ettevõte on Elektrum?

Elektrumil on ääretult palju toredaid kliente: osadega teist oleme suhelnud tihedamalt, teistega on ehk suhtlus piirdunud kord aastas lepingu pikendamisega. Oleme tänulikud kõikidele meie headele klientidele, et olete meid usaldanud ning seetõttu tahame rääkida põgusalt sellest, milline ettevõte Elektrum siis ikkagi on.

30. Sept 2016 Loe edasi

Elukohamuutus ja elektrileping – mida peaks teadma?

Soojad suveilmad on selleks aastaks möödas ning ees ootab sügisene periood, mil kinnisvaraturg elavneb ning inimesed on elukoha vahetamisel taas aktiivsemad.

30. Sept 2016 Loe edasi

Kodutehnika kindlustusega elektripaketid annavad rohkem kui vaid rahaline sääst

Valides elektripaketti on kerge sattuda segadusse: elektrimüüjate kodulehed ning võrdlusportaalid pakuvad välja pika nimekirja erinevatest pakettidest ning esmapilgul võib tunduda, et esimene ja soodsaim nimekirjas annab suurima rahalise võidu ning kokkuhoiu.

29. Sept 2016 Loe edasi

Elektrum Eesti emaettevõtte Latvenergo toodetud elektrienergia maht suurenes 26%

Elektrum Eesti emaettevõte Latvenergo on Baltikumi juhtiv energiatarnija, kelle jaemüügi kogumaht oli esimesel kuuel kuul 3922 GWh, mis on ligikaudu võrdne eelmise aasta sama perioodi mahuga.

07. Sept 2016 Loe edasi

Taastuvenergia on osa tänapäevast ja nüüd ka soodsam!

Tänapäeval on keskkonnahoid muutunud tähtsamaks kui kunagi varem ning olemasoleva hoidmine nõuab meilt kõigilt suurt tööd ning arvestatavaid samme nauditava elukeskkonna säilitamiseks.

07. Sept 2016 Loe edasi

Elektrienergia hinnatase vähenes nii Balti riikides kui ka Skandinaavias

Juulikuus näitas kõige madalamat elektrienergia hinnataset Balti riikides Nord Pool börsi Eesti piirkond, kus hinnad kuu vältel olid keskmiselt 30,97 EUR/MWh ehk 15 % võrra madalamad, kui täheldati juunis. Samal ajal keskmine elektrienergia hind Nord Pool börsil Läti ja Leedu piirkonnas juulikuus vähenes vastavalt kuni 38.32 EUR/MWh ja 39.23 EUR/MWh, mis oli 5 % võrra vähem, kui juunis, sel moel hinnad Lätis juba kolmandat kuud järjest olid mitme euro võrra kõrgemad, kui Eestis. Samal ajal Nord Pool börsi Leedu piirkonnas hinnad langesid kokku Läti piirkonnaga kuu kõigil tundidel teist kuud järjest.

07. Sept 2016 Loe edasi

Elektrimüüjate turuosad jaanuar-aprill 2016

16. Juuni 2016 Loe edasi

Elektrumi klienditeeninduse lahtiolekuajad jaanipühade ajal

Head Elektrumi kliendid, meie klienditeenindus on eesolevate pühade ajal avatud tavapärasest erinevatel aegadel: 22.06 on klienditeenindus avatud 9:00-14:00; 23.06 ning 24.06 on klienditeenindus suletud. Soovime teile kõigile toredaid ja särtsakaid jaanipühi!

14. Juuni 2016 Loe edasi

Lottemaa perepiletite võitjad

Loosiratas on keerelnud ning selgunud on Lottemaa perepiletite võitjad! Koostöös Hortese Aianduskeskusega loosisime välja perepääsmed Lottemaale ning loosiõnn naeratas järgmistele mängus osalenutele:

09. Juuni 2016 Loe edasi

Tõrked ühendusliinidel katkestasid ühtsete elektrihindade kujundamise tendentsi Balti riikides

Nagu viimastel kuudel tavaks on saanud, näitas kõige madalamat elektrienergia hindade taset aprillis Baltimaades Nord Pool börsi Eesti piirkond, kus hinnad kuu jooksul olid keskmiselt 29,73 EUR/MWh – 1 % võrra kõrgemad kui märtsis. Samal ajal kasvas keskmine elektrienergia hind Nord Pool Spot börsil märtsis Läti piirkonnas kuni 30,71 EUR/MWh, mis oli 3 % võrra enam kui märtsis. Seega olid hinnad Lätis ligikaudu 1 EUR/MWh kõrgemad kui põhjanaabritel.

31. Mai 2016 Loe edasi

Palju õnne Rainer Romann, Elektrumi mängu võitja!

Palju õnne Elektrumi Tarbijamängu võitjale Rainer Romannile koos perega, kes valis auhinnaks robottolmuimeja Roomba iRobot!

16. Mai 2016 Loe edasi

Elektrumi klienditeenindus on 25. märtsil suletud

Kallid Elektrumi kliendid, soovime teile rõõmsaid kevadpühi! 25. märtsil on Elektrumi klienditeenindus suletud, vastame kõnedele ja kirjadele 28. märtsil.

24. Märts 2016 Loe edasi

Ole priima tööandja: sõbrahinnaga elektripaketid kõikidele Sinu ettevõtte töötajatele!

Elektrum ei ole lihtsalt elektritarnija, vaid kõige sõbralikum elektrimüüja Eestis. Seetõttu oleme otsustanud teha kingituse meie klientidele: olles Elektrumi äriklient, saavad kõik Sinu firma töötajad sõlmida elektrilepingu sõbrahinnaga!

07. Märts 2016 Loe edasi

Käivitus Leedu-Rootsi kaabelühendus NordBalt

18. veebruaril käivitati esimest korda täisvõimsusel Leedu ja Rootsi vaheline merealune kaabelühendus NordBalt. Siiani oli NordBalt kaablit kasutatud ainult piiratud mahus ja ajutiste pausidega.

07. Märts 2016 Loe edasi

Reitinguagenuur Moody’s jättis Latvenergo reitingu tasemele Baa2

Rahvusvaheline reitinguagentuur Moody’s jättis Latvenergo (Elektrumi emaettevõte) krediidireitingu tasemele Baa2, mis tähendab, et Latvenergo on stabiilne ja usaldusväärne ettevõte, mis on võimeline kaasama laene soodsatel tingimustel.

07. Märts 2016 Loe edasi

Elektrienergia tarbimine saavutas kõrgeima väärtuse viimase kolme aasta jooksul

Võrreldes detsembriga kasvas selle aasta jaanuaris Balti riikides toodetud elektrienergia kogumaht 21 % võrra. Sellele aitas kõige enam kaasa Eestis toodetud elektrienergia mahu kasv: elektrienergia toodangu kogumaht Eestis saavutas 1,1 TWh, mis on 38% rohkem kui 2015. a detsembris. Jaanuaris suurenes ka Lätis toodetud elektrienergia maht 21%. Seevastu Leedus toodeti jaanuaris 21% vähem kui eelmisel kuul.

07. Märts 2016 Loe edasi

Elektrum koostöös Hoiame Kokku Grupiga pakub oma klientidele tasuta energiasäästmislahenduste konsultatsioone!

Nõustamise käigus töötame välja just Sinu ettevõttele sobivad energiasäästmislahendused, mille tasuvusaeg jääb alla kolme aasta!

28. Sept 2015 Loe edasi