Elektrum Eesti Energiamessil 2019

10. Okt 2019
Elektrum Eesti – esitleja rollis Energiamessil ja aasta energiategu 2019 auhinna üleandja Ericsson Eesti AS-le

Energiamess_2019 - ants liigus-Leo3.jpg

Juba kolmandat korda toimunud energiamess leidis sel korral aset Rakvere keskväljakul 28. Septembril. Tegemist on unikaalse üritusega, kus energiamessi eksponendid pakuvad infot ja teadmisi säästmise ja kütmise kohta ning lisaks, tutvustavad ka küttevaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. 

Kohal oli ka Elektrum, kes koostöös Lottemaa vahvate karakteritega selgitasid keerukaid elektriteemasid ning tegid ühise esinemise teemal „Tark elekter“. Mille käigus tutvustati Elektrumi Targa Kodu seadmeid, mis need on ja kuidas töötavad ning lisaks räägiti ka Elektrumi võtmed-kätte päikesejaama lahendusest. Puudutati ka kehtivat riikliku taastuvenergia toetuse teemat, et praegune toetusskeem lõppeb aastal 2020 ning mistõttu peaks hakkama jaama soetamisele mõtlema juba täna. 

Energiamess_2019 - ants liigus-0825, Lotte laval.jpg

Elektrumi messiuudiseks oli uudistoode – Targa Kodu Klõps. Tegemist on unikaalse terviklahendusega, mis seob nii kodujuhtimisseadmed kui ka elektrienergia ühte paketti.

Elektrum_tarkkoduklops_768x480px.jpg

Aasta Energiategu

Igal aastal toimuval Energiamessil (www.energiamess.ee) või Energiakonverentsil (www.energiakonverents.ee) pärjatakse energiavaldkonnas tegutsevate erialaliitude ja organisatsioonide arvates suuremat tunnustust ja avalikkuse tähelepanu ja austust väärivad teod auhinnaga ja tunnustusmärgi avaliku kasutamise õigusega. Auhindade andjad nimetavad auhinnasaajad, kellele antakse tunnustav auhind Aasta Energiategu tähelepanuväärse teo või saavutuse eest.

Sellel aastal, oli väga hea meel Elektrum Eestil tunnustada Ericsson Eesti AS-i, kui ettevõtet, kes näitab suunda vastutustundlikkuse ja rohelise mõtlemise osas, kuna tarbivad 100% ainult taastuvat energiat.

Usume, et just suured ettevõtted on need, kes saavad keskkonna säästmiseks palju ära teha ja teistele heaks eeskujuks olla. Hinnavahe on tegelikult väike, kuid panus keskkonna säästmisesse väga suur. Kindlasti, on Ericsson Eesti AS suureks eeskujuks kõigile teistele suurettevõtetele ning usume, et aina enam tuleb hakata mõtlema taastuvenergiast ja rohelisest tootmisest. Auhinda käis vastu võtmas juhatuse liige Andrus Durejko. Auhinna andis üle, Elektrum Eesti tegevjuht Andrus Liivand.

 Ericsson AS, energiategu 2019.jpg