Lottemaa sõbrapakkumine Elektrumi klientidele!

03. Aug 2018
Pärnumaal Reiu külas on üks müstiline koht, kus saavad kokku muinasjutulisus ning reaalsus, kus kaob ajataju ning suunurgad on kui võluväel vaid ülespoole. See on koht, mis tõmbab magnetina nii suuri kui väikseid. Loomulikult on see koht Lottemaa. Meil on hea meel, et saime toetada selle teemapargi loomist ja jagada selle pargi võlu ka meie klientidega. Kõik Elektrumi kliendid saavad kasutada meie sõbrapakkumist, millega saab sooduspiletid soetada ja ka vajadusel Hotellis Strand terve perega ööbida.

Lottemaa sünnipäev5.JPG

Külalisi ootavad erinäolised ja sõbralikud jänesed, koerad, kassid, suslikud ja paljud teised. Kõigil neil on erinev maailmavaade, temperament ning roll külaelus, aga kõik nad õpetavad lapsi keerukatest asjadest sotti saama läbi oma suu, silmade ja huumori.

Tegevusi jagub kõigile. Saab lustida loo peategelaste Lotte, Bruno ja Albertiga, meisterdada Oskariga, õppida aiatarkusi Annaga, musitseerida Paulaga, sportida Matiga, vaadata terve perega lustakaid teatrietendusi, seikluspargis ennast proovile panna ning külastada Leiutajateküla elanike vahvaid kodusid, kus leidub palju põnevaid leiutisi.

Lottemaa on avatud kui 31.08.2018 iga päev 10:00-18:00!

Soovitame varuda terve päev, et kogu Lottemaa programmist osa saada ja kõik leiutised ning atraktsioonid üle vaadata. Elektrumi sõbrapakkumised saad kätte SIIT ja Lottemaa kohta saab info www.lottemaa.ee

Lottemaa sünnipäev3.JPG