Kodutehnika kindlustus

Elektrum_kaitseb_EST_2.png

Elektrum koostöös If Kindlustusega pakub Eesti elektriturul ainulaadseid elektripakette, millega kaasneb kindlustus elektririketest tingitud kodumasinate kahjudele:

Kasulik Klõps Kindlustusega - fikseeritud hinnaga pakett suuremale elektritarbijale

Väike Klõps Kindlustusega- fikseeritud hinnaga pakett väiksemale elektritarbijale

Börsi Klõps Kindlustusega- börsihinnaga elektripakett

 

Eestis on iga päev tuhanded majapidamised ilma elektrita. Mullu registreeriti üle 100 000 pikselöögi ja märkimisväärset kahju teevad ka sügistormid. Ning kui tormist ilma on võimalik ette näha, siis näiteks naabruses toimuvad kaevetööd võivad samuti lõppeda ootamatu elektrikatkestusega. Võrguettevõtted peaksid hüvitama tuhandete eurode eest kahjusid, kuid teevad seda väga piiratud mahus. Äikesekahjusid aga ei kompenseerita üldse!

Samuti ei hõlma tavaline kodukindlustus enamasti elektririkete tõttu kasutuskõlbmatuks muutunud kodutehnikat – meie koostööpartner If Kindlustuse hinnangul ei ole umbes 90% Eesti majapidamisest kodutehnika kindlustusega kaetud.

Seetõttu pakubki Elektrum klientidele juba tuttavaks saanud pakette Kasulik Klõps, Väike Klõps ja Börsi Klõps ka kodutehnika kindlustusega. Mugav lahendus tagab Elektrumi eraklientidele kodutehnika kindlustuse elektririketest põhjustatud kahjude vastu kuni 1000 eurot juhtumi kohta. Omavastutus on vaid 50 eurot.

Valides kindlustusega paketi on sinu kodutehnika voolukõikumiste ja tormiste ilmade ajal alati kaitstud! Lepingu saad sõlmida SIIN.

 

Äike-ikoon

Äike

Suur osa äiksetormide põhjustatud kahjudest jäävad Eestis hüvitamata, sest enamusel kodutehnikal puudub vastav kindlustuskaitse.

Ainsa elektrimüüjana hüvitab kahjud Elektrum:
- Hüvitame kuni 1000 eurot juhtumi kohta

 

katkestus-ico.png

Elektrikatkestused

Elektririkke tagajärjel funktsioneerimast lakanud kodumasinaid garantiiremonti ei võeta.

Ainsa elektrimüüjana hüvitab kahjud Elektrum:
- Omavastutus vaid 50 eurot

 

koikumine-ico.png

Voolu kõikumine

Voolu kõikumise põhjustajaks võib olla nii liinile kukkunud puu, vali äikeseilm, elektrivõrgus toimuvad pingekõikumised või lihtsalt inimlik hooletus. 

Tutvu kodutehnika kindlustuse tingimustega:

 

 Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS. Tutvuge kindlustustingimustega, vajadusel küsige meilt nõu!