Soovin päikeseelektrijaama pakkumist

Päikeseenergia lahendused

Kasutage ära oma ettevõtte või korteriühistu vaba katuse- või maapinda ning rajage sinna päikeseelektrijaam. Nii säästate elektrikuludelt ning kindlustate oma pikaajalist energiasõltumatust. 100% taastuvenergia tootmine ja kasutamine tuleb kasuks ka sotsiaalselt vastutustundliku ettevõtte kuvandi loomisel ning panustab puhtamasse keskkonda, vähendades CO2 heidet.

Elektrum pakub “võtmed kätte” päikeseelektrijaama rajamise täislahendust. Toetame klienti igal sammul asjaajamisest kuni jaama käikuandmiseni.

Päikeseelektrijaama rajamise finantseerimiseks pakume kliendile lisaks jaama kohe väljaostule ka järelmaksu lahendusi. 

  • Elektrumi järelmaks on sõltuvalt taotleja finantsseisust ja pakutavatest tagatistest kuni 3 aastaks. Intress on 0% ja lepingutasu 0 eurot.
  • Elektrumi PPA ehk 0 omafinantseeringuga lahendus, kus kliendi omainvesteering päikeseelektrijaama puudub.  Elektrum ehitab jaama omal kulul ning sõlmib ettevõtte või korteriühistuga jaama kasutamiseks lepingu (PPA), mille alusel saate tarbida kokkulepitud hinnaga jaamas toodetud taastuvenergiat.

Võtke meie päikeseenergia spetsialistidega ühendust ja leiame koos teie ettevõtte või korteriühistu jaoks kõige sobivama lahenduse!

Vairāk sadaļu