Tooted

Vali elektripakett, mis sobib Sinu tarbimisega

Elektrimüüja vahetamine on lihtne ja mugav ning mis peamine - tasuta! Kõige mugavamalt saad endale elektripaketi ja lisateenused valida iseteenindusest.

Elektripaketti valima

Päikeseenergia lahendused

Päikeseelektrijaamad on investeering tulevikku, mis säästab keskkonda ja raha, võimaldades soodsate tingimuste korral saavutada kuni 70% madalamad elektrikulud. Päikeseelektrijaamaga saad endale iseseisvalt rohelist elektrienergiat toota ning oled sõltumatu elektrihinna kõikumistest.

Loe edasi

Energiaefektiivsus

Kutsume sind virtuaalse tuuri abil õppima lihtsaid viise oma elektritarbimise vähendamiseks ning mõistma kõigi oma kodu ruumide olulisust energiakulude optimeerimisel. Siit saad teada, kuidas oma kodu tõhusalt hallata.

Alusta tuuri

Elektriautode laadimine

Elektriautod ja -laadijad on sisenenud meie tänavapilti aina kiiremas tempos. Elektriauto omamine on samm keskkonnasõbralikuma ja säästvama elu poole. Pakume elektriauto kodulaadimise täisteenust, mis sisaldab kvaliteetset laadijat, paigaldust ja 100% rohelist energiat.

Loe edasi

Kindlustus

Hindad mugavust ning soovid saada täislahendust, kus ühes paketis sisaldub nii elekter kui kindlustus või ka koduabi teenused nagu elektrik, lukksepp, puusepp ning santehnik?

Loe edasi

Taastuvenergia

Powered by Green on 100% taastuvenergiaallikatest toodetud elektrienergia, mis on kaetud ametlike päritolutunnistustega.

Loe edasi

Meie väärtused:

Vairāk sadaļu