Elektrimüüja keda võid usaldada!

Baltikumis usaldab meid juba rohkem kui 750000 klienti.

Päikese Klõps

Elektrum Päikese Klõps on "võtmed kätte" täislahendus. Elektrum võtab enda kanda kogu jaama ehituse, finantseerimise korraldamise ja asjaajamise lubade taotlemisel.

Tooted

Vali elektripakett, mis sobib Sinu tarbimisega

Elektrimüüja vahetamine on lihtne ja mugav ning mis peamine - tasuta! Kõige mugavamalt saad endale elektripaketi ja lisateenused valida iseteenindusest. See on ka kõige soodsam, kuna saad koheselt kasutada kõiki Elektrumi sooduspakkumisi.

Elektripaketti valima

Päikeseenergia lahendused

Päikeseelektrijaamad on investeering tulevikku, mis säästab keskkonda ja raha, võimaldades soodsate tingimuste korral saavutada kuni 70% madalamad elektrikulud. Päikeseelektrijaamaga saad endale iseseisvalt rohelist elektrienergiat toota ning oled sõltumatu elektrihinna kõikumistest.

Loe edasi

Energiaefektiivsus

Kutsume sind virtuaalse tuuri abil õppima lihtsaid viise oma elektritarbimise vähendamiseks ning mõistma kõigi oma kodu ruumide olulisust energiakulude optimeerimisel. Siit saad teada, kuidas oma kodu tõhusalt hallata.

Alusta tuuri

Tark Kodu

Targa Kodu seadmed aitavad mugavalt muuta oma kodu energiatõhusamaks ning hallata oma tarbimisharjumusi. Tark Kodu kohandab küttesüsteemi vastavalt sinu isiklikule päevarütmile, mis tagab sooja ja õdusa äraolemise ilma liigse energiatarbimiseta.

Loe edasi

Kindlustus

Hindad mugavust ning soovid saada täislahendust, kus ühes paketis sisaldub nii elekter kui kindlustus või ka koduabi teenused nagu elektrik, lukksepp, puusepp ning santehnik?

Loe edasi

Taastuvenergia

Powered by Green on 100% taastuvenergiaallikatest toodetud elektrienergia, mis on kaetud ametlike päritolutunnistustega.

Loe edasi

Miks Elektrum saab Teile kasulik olla

Vairāk sadaļu