Vali endale sobiv elektripakett, mis sobib Sinu tarbimisharjumustega!

Roheline Klõps

Powered by Green ehk Roheline mõtteviis –100% taastuvenergiallikatest toodetud elektripaketid Suur mõju keskkonnale, väike mõju rahakotile! Roheline Klõps ehk Powered by Green sertifikaadiga elektripaketid on 100% taastuvenergiaallikatest toodetud elektrienergia, mis on kaetud ametlike päritolutunnistustega. Anna ka sina oma panus rohelisemaks tulevikuks! Rohelisest energiast toodetud elektripakette on võimalik leida nii kindla hinna kui ka muutuva börsi hinnaga. Täiendavalt pakume juurde elektriliste seadmete kindlustust.

Sõlmin lepingu

Kindla hinnaga paketid

Soovid kulusid kontrolli all hoida ning vältida elektribörsil hinnatõusuga kaasnevaid riske? Jäta elektrihinna pärast muretsemine meie hooleks! Avatud turul mõjutavad elektrihinda paljud erinevad tegurid, näiteks sademete rohkus või talvised madalad temperatuurid. Tänu pikaajalisele elektriturul tegutsemisele oskame keskmist elektrihinda mitmeks aastaks ette prognoosida. Vali elektripakett vastavalt oma tarbimisele ning soovi korral saad seda alati ilma lisatasuta vahetada.

Sõlmin lepingu

Börsihinnaga paketid

Tahad saada kasu elektribörsi hinnaliikumistest ning oled valmis oma tarbimist selle järgi kohandama? Ajalooliselt on börsihinnaga elektripaketid olnud pikema aja jooksul soodsamad, kuid börsikõikumistest tulenevate riskidega tuleb alati arvestada.

Sõlmin lepingu

Mikrotootja paketid

Toodad ise elektrit? – Tule liitu Elektrumiga! Siit saad täislahenduse nii ülejääva elektri müügi kui ka omatarbimiseks vajamineva elektrienergia ostulepingu jaoks. Kui oled väiketootja ning omatarbimisest jääb energiat üle, mida soovid võrku müüa, tuleks omada ka mikrotootja elektrilepingut. Paketina pakume börsihinnaga lahendust.

Sõlmin lepingu

Soovin personaalset pakkumist

Teie poolt praegu esitatavaid isikuandmeid kasutame üksnes pöördumisele vastamiseks. Loe täpsemat teavet Elektrumi andmetöötluspõhimõtetest.
 

Vairāk sadaļu