Paketi vahetamine

Elektri tarbimine on meie igapäevaelu lahutamatu osa, mida me üldiselt tähelegi ei pane, kuid mille puudumist me siiski väga tugevalt tunnetaksime.
Elektrimüüja vahetamine on lihtne ja mugav ning mis peamine - tasuta! Kõige mugavamalt saad endale elektripaketi ja lisateenused valida iseteenindusest. See on ka kõige soodsam, kuna saad koheselt kasutada kõiki Elektrumi sooduspakkumisi. 

Kas Teil on küsimusi?

Täitke väljad ja võtame Teiega ühendust.

Nõustun, et minu isikuandmeid kasutatakse pakkumiste ja uudiste saatmiseks. Rohkem meie privaatsuseeskirjades. 

Miks valida oma elektrimüüjaks Elektrum?

Usaldusväärne

Meil on hea meel kuuluda Baltimaade suurimasse elektrivarustuskontserni Latvenergo. Üheskoos ühendame üle 740 000 kliendi Eestis, Lätis ja Leedus. Ehkki Eestis alustasime oma tegevust üle kümne aasta tagasi, omame Baltimaade energiasektoris juba koguni 80-aastast kogemust. See tagab meie teenuste turvalisuse ja stabiilsuse.

Keskkonnahoidlik

Ligi 60% Latvenergo grupi toodetavast elektrienergiast on pärit taastuvatest energiaallikatest, peamiselt hüdroenergiast. Meil on hea meel olla üks keskkonnahoidlikumaid elektritootjaid Euroopas.

Päikeseenergia ekspert

Oleme uhked oma klientide üle, kes on endale paigaldanud päikeseelektrijaamu, tootes endale ise 100% taastuvat ning soodsat elektrit. Juba ligi 200 päikeseelektrijaama omanikku Eestis on valinud päikeseenergialahendused just Elektrumist ning see arv kasvab kiiresti.

Kasvav uute lahenduste pakkumine

Oleme järjepidevalt kasvav ettevõte ja arvestame oma klientide muutuvate vajadustega. Pakume sulle alati kõige paremaid ja kaasaegsemaid lahendusi ning uuendame pidevalt oma toodete ja teenuste valikut. Meie eesmärk on aidata sind nutikate ja tõhusate lahendustega, et hõlpsalt oma kodu ja ettevõtte energiakulusid hallata.

Vali elektripakett, mis sobib sinu vajadustega

Elektrumi elektripaketid on loodud erinevate tarbimisharjumuste ja vajadustega tarbijate jaoks. Meie elektripaketid keskenduvad neljale erinevale aspektile: taastuvenergia, stabiilne hind, börsihind ja mikrotootja. Kui sa pole kindel, missugune elektrileping on sulle kõige õigem, konsulteerige tasuta meie klienditeeninduse spetsialistidega. Elektrilepingu sõlmimine ja elektripaketi vahetamine on lihtsam kui kunagi varem. Tutvu erinevate elektripakettidega ja sõlmi elektrileping, mis läheb sinu vajadustega kõige paremini kokku!

Kas elektrimüüja vahetamine on keeruline?

Lihtsam kui paistab. Muudatuste tegemiseks ei pea isegi kodust lahkuma.

1. Valige endale sobiv elektripakett vastavalt Teie elektritarbimise vajadustele. Vajadusel konsulteerige tasuta meie klienditeeninduse spetsialistidega.

2. Sõlmige leping veebis Elektrumi iseteeninduskeskkonnas, see on kõige soodsam kuna saate kohe kasutada kõiki meie sooduspakkumisi.

Kas Teil on küsimusi?

Täitke väljad ja võtame Teiega ühendust.

Nõustun, et minu isikuandmeid kasutatakse pakkumiste ja uudiste saatmiseks. Rohkem meie privaatsuseeskirjades. 

Vairāk sadaļu