Powered by Green

Roheline mõtteviis - suur mõju keskkonnale, väike mõju rahakotile!

On iseenesestmõistetav, et tänapäeval on keskkonnahoid tähtsam kui ei kunagi varem ning olemasoleva säilitamine nõuab suurt tööd. Kuid kõik suured sammud algavad väikestest ning nii saad Sinagi ära teha päris palju, et loodusressursid ei läheks asjata raisku: e-arve ning dokumentide digitaalne allkirjastamine on meile juba tuttav. Elektrumi kliendina saad valida ka loodust säästvalt toodetud elektrienergia!

Powered by Green  on 100% taastuvenergiaallikatest toodetud elektrienergia, mis on kaetud ametlike päritolutunnistustega.

Lisaks on Elektrumile tähtis, et suur panus keskkonnahoidu ei tähendaks meie kliendile oluliselt suuremaid kulusid ning seetõttu müüme me elektrienergiat, mis pärineb nii Eesti kui ka Euroopa sertifitseeritud taastuvenergiatootjatelt 100%  taastuvatest allikatest toodetud elektrienergia on soodsam, kui Sa arvad!

Et anda oma panus keskkonnahoidu ning kasutada 100% taastuvatest  energiaallikatest pärinevat elektrit, vali  Roheline Klõps elektripakett meie iseteeninduses.

Vairāk sadaļu