Koduabi teenus ja elektriliste riskide kindlustusega elektripakett
 

Koostöös If Kindlustusega pakume elektripakette, millega kaasneb koduabi teenus ja elektriliste riskide kindlustus. Nii saavad kodumasinad ja -seadmed voolukõikumiste või äikeselöökide poolt tekitatud võimalike varaliste kahjude eest kaitstud. Paketis lisandub ka kindlustuskaitse, millega vajadusel tuleb appi 24/7 koduabi teenus. 

  • Kasulik Klõps Kindlustusega - fikseeritud hinnaga 2-tariifne pakett suuremale elektritarbijale koos kindlustusega;
  • Väike Klõps Kindlustusega - fikseeritud hinnaga 1-tariifne pakett väiksemale elektritarbijale koos kindlustusega;
  • Börsi Klõps Kindlustusega - börsihinnaga elektripakett kindlustusega.

Eestis on iga päev tuhanded majapidamised ilma elektrita. Igal aastal registreeritakse ligikaudu paarkümmend kuni sada tuhat pikselööki. Märkimisväärset kahju teevad ka sügistormid. Kui tormist ilma on võimalik ette näha ja sellest tekkivaid kahjusid vältida, siis näiteks naabruses toimuvad kaevetööd võivad samuti lõppeda ootamatu elektrikatkestusega. Võrguettevõtted peaksid hüvitama tuhandete eurode eest kahjusid, kuid teevad seda siiski vaid väga piiratud mahus. Äikesekahjusid aga ei kompenseerita üldse.

Samuti ei hõlma tavaline kodukindlustus enamasti elektririkete tõttu kasutuskõlbmatuks muutunud kodutehnikat – meie koostööpartneri If Kindlustuse hinnangul ei ole umbes 50% Eesti majapidamisest kodutehnika kindlustusega kaetud.

Elektrumi elektriliste riskide kindlustuse kasuteguriks on väike omavastutus, mis tavakindlustuste puhul küündib 100-200 euroni. Seega väikeseadmerikete korral, kus seadme hind sama kõrgele võib ulatuda, ei omaks klient enam mingit rahalist võitu. Tihti aga ongi just väikeseadmed need, mis elektririkete ja äikese puhul suurima löögi enda peale võtavad.

Seetõttu pakubki Elektrum klientidele juba tuttavaks saanud pakette Kasulik Klõps, Väike Klõps, Börsi Klõps ja Roheline Klõps ka koos kodutehnika kindlustusega. Mugav lahendus tagab Elektrumi eraklientidele kodutehnika kindlustuse elektririketest põhjustatud kahjude vastu kuni 1000 eurot juhtumi kohta. Omavastutus on vaid 50 eurot.

Loe koduabi teenuse kohta rohkem SIIT

Valides kindlustusega paketi on sinu kodutehnika voolukõikumiste ja tormiste ilmade ajal alati kaitstud! Lepingu saad sõlmida SIIN

Tutvu kodutehnika kindlustuse tingimustega SIIN

Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS. Tutvuge kindlustustingimustega, vajadusel küsige meilt nõu!

Vairāk sadaļu