Elektrum ja kindlustus?

Koostöös erinevate kindlustusettevõtetega pakume elektripakette, millega kaasneb valik erinevaid kindlustuslisasid.

Praegu valikus on:    

Elektriliste riskide kindlustusega elektripakett

Elektri kadumine ei ole Eesti majapidamistes üllatav, vaadates Elektrilevi kaarti siis võiks lausa tõdeda, et igapäevaselt on paarsada majapidamist elektrita. Olgu siis selleks torm, tormikahjustused, äike või kaevetöödest põhjustatud elektrikatkestusega. 

Võrguettevõtjad võiksid ja peaksid hüvitama tuhandete eurode eest kahjusid, kuid teevad seda siiski vaid väga piiratud mahus. Äikesekahjusid ei kompenseerita üldse, enamasti ei kata standartne kodukindlustus elektririkete tõttu kasutuskõlbmatuks muutunud kodutehnikat.

Sestap pakubki Elektrum elektriliste riskide kindlustusega elektripakette, mille kasuteguriks on väike omavastutus, vaid 50 eurot, mis tavakindlustuste puhul küündib 100 - 200 euroni. Seega väikeseadmeterikete korral, kus hind sama kõrgele võib ulatuda, ei omaks klient enam mingit rahalist võitu. 

Loe lisa siit.

Kindlustusandja on If Kindlustus.

Koduabiteenuse kindlustusega elektripakett

Õnnetus ei hüüa tulles! 

Kindlasti mitte ka siis, kui õnnetute nüansside kokkulangemisel saab kannatada Teie kodu - näiteks pärast pikselööki ei tööta teler, vannitoas või kraanikausi all puruneb toru, koju tulles olete kaotanud võtme või torm on põhjustanud kahju teie kodule selliseid juhtumeid on veel ja veel. Mistap Elektrum koostöös If Kindlustusega pakub Koduabi teenuse kindlustusega elektripaketti. 

Koduabi kindlustusega lood endale kindlustunde, mis hõlmab koduabi teenust ootamatute hädaabi vajavate olukordade puhul.

Loe lisa siit.

Kindlustusandja on If Kindlustus.

Maksekindlustus

Austa tööd ja töö austab sind. 

Vahel juhtub elus paratamatusi, kus antud vanasõna ei kehti ning millega kaasneb töötuks jäämine või töövõimetuks jäämine.

Mistõttu Elektrum Eesti pakubki maksekindlustust.

Maksekindlustusega kindlustame isiku, kes on seotud Elektrum Eesti elektrilepinguga, sissetuleku vähenemist töövõimetuse või töötuks jäämise tõttu. Kõige olulisem maksekindlustuse puhul on, et see jõudis enne koondamisteate või töövõimetuks jäämist jõustuda. 

Loe lähemalt siit

Kindlustusandja on ERGO Insurance SE.

Kas Teil on küsimusi?

Täitke väljad ja võtame Teiega ühendust.

Nõustun, et minu isikuandmeid kasutatakse pakkumiste ja uudiste saatmiseks. Rohkem meie privaatsuseeskirjades. 

Vairāk sadaļu