Vali elektripakett, mis sobib Sinu tarbimisega

Elektrimüüja vahetamine on lihtne ja mugav ning mis peamine - tasuta! Kõige mugavamalt saad endale elektripaketi ja lisateenused valida iseteenindusest. See on ka kõige soodsam, kuna saad koheselt kasutada kõiki Elektrumi sooduspakkumisi.

Miks valida Elektrum?

Usaldusväärne

Meil on hea meel kuuluda Baltimaade suurimasse elektrivarustuskontserni Latvenergo. Üheskoos ühendame üle 740 000 kliendi Eestis, Lätis ja Leedus. Ehkki Eestis alustasime oma tegevust üle kümne aasta tagasi, omame Baltimaade energiasektoris juba koguni 80-aastast kogemust. See tagab meie teenuste turvalisuse ja stabiilsuse.

Keskkonnahoidlik

Ligi 60% Latvenergo grupi toodetavast elektrienergiast on pärit taastuvatest energiaallikatest, peamiselt hüdroenergiast. Meil on hea meel olla üks keskkonnahoidlikumaid elektritootjaid Euroopas.

Päikeseenergia ekspert

Oleme uhked oma klientide üle, kes on endale paigaldanud päikeseelektrijaamu,  tootes endale ise 100% taastuvat ning soodsat elektrienergiat. Juba ligi 200 päikeseelektrijaama omanikku Eestis on valinud päikeseenergialahendused just Elektrumist ning see arv kasvab kiiresti.

Kasvav uute lahenduste pakkumine

Oleme järjepidevalt kasvav ettevõte, kes arvestab oma klientide muutuvate vajadustega. Pakkumaks sulle alati kõige parimaid ja kaasaegsemaid lahendusi uuendame pidevalt oma toodete ja teenuste valikut. Meie eesmärk on aidata sind nutikate ja tõhusate lahendustega hõlpsalt oma kodu ja ettevõtte energiakulusid hallata.

Kas elektrimüüja vahetamine on keeruline?

Lihtsam kui paistab. Muudatuste tegemiseks ei pea isegi kodust lahkuma.

1. Valige endale sobiv elektripakett vastavalt Teie elektritarbimise vajadustele. Vajadusel konsulteerige tasuta meie klienditeeninduse spetsialistidega.

2. Sõlmige leping veebis Elektrumi iseteeninduskeskkonnas, see on kõige soodsam kuna saate kohe kasutada kõiki meie sooduspakkumisi.

Soovin personaalset pakkumist

Teie poolt praegu esitatavaid isikuandmeid kasutame üksnes pöördumisele vastamiseks. Loe täpsemat teavet Elektrumi andmetöötluspõhimõtetest.
 

Vairāk sadaļu