Elektriliste riskide kindlustusega elektripakett

Eestis on iga päev tuhanded majapidamised ilma elektrita. Igal aastal registreeritakse ligikaudu paarkümmend kuni sada tuhat pikselööki. Märkimisväärset kahju teevad ka tormid. Kui tormist ilma on võimalik ette näha ja sellest tekkivaid kahjusid vältida, siis näiteks naabruses toimuvad kaevetööd võivad samuti lõppeda ootamatu elektrikatkestusega. Võrguettevõtted peaksid hüvitama tuhandete eurode eest kahjusid, kuid teevad seda siiski vaid väga piiratud mahus. Äikesekahjusid aga ei kompenseerita üldse.

Samuti ei pruugi standard kodukindlustus enamasti elektririkete tõttu kasutuskõlbmatuks muutunud kodutehnikat.

Elektrumi elektriliste riskide kindlustuse kasuteguriks on väike omavastutus, mis tavakindlustuste puhul küündib 100-200 euroni. Seega väikeseadmerikete korral, kus seadme hind sama kõrgele võib ulatuda, ei omaks klient enam mingit rahalist võitu. Tihti aga ongi just väikeseadmed need, mis elektririkete ja äikese puhul suurima löögi enda peale võtavad.

Seetõttu pakubki Elektrum klientidele juba tuttavaks saanud pakette Kasulik Klõps, Väike Klõps, Börsi Klõps ja Roheline Klõps  koos kodutehnika kindlustusega. Mugav lahendus tagab Elektrumi eraklientidele kodutehnika kindlustuse elektririketest põhjustatud kahjude vastu kuni 1000 eurot juhtumi kohta. Omavastutus on vaid 50 eurot.

Elektriliste riskide kindlustusega elektripaketi saad järgmistest valikutest:

  • Väike Klõps Kindlustusega - fikseeritud hinnaga ühetariifne pakett elektriliste riskide kaitsega. Kui soovid kulusid kontrolli alla hoida ja tarbimine alla 450 kWh kuus;
  • Kasulik Klõps Kindlustusega - fikseeritud hinnaga kahetariifne pakett elektriliste riskide kaitsega. Kui soovid kulusid kontrolli alla hoida ja tarbimine üle 450 kWh kuus;
  • Börsi Klõps Kindlustusega - tunnipõhine hind ja tähtajatu leping elektriliste riskide kaitsega. Kui soovid kasu saada elektribörsi hinnaliikumistest.

Valides kindlustusega paketi on sinu kodutehnika voolukõikumiste ja tormiste ilmade ajal alati kaitstud! Lepingu saad sõlmida SIIN.

Tutvu kodutehnika kindlustuse tingimustega SIIN.

Kindlustusandja on If Kindlustus. Kindlustatud isik on kindlustusega elektrimüügi lepingu sõlminud klient. Kindlustustingimustega saad tutvuda www.elektrum.ee kodulehel või küsida lisainfot telefonil +372 711 5555.

 

Et õnnetuse kaasnedes oleksid veel rohkem kaitstud, saad sõlmida elektriliste riskide kindlustusega elektripaketi koos 24/7 koduabi teenusega. Loe rohkem siit.

 

Vairāk sadaļu