Meil on häid uudiseid! Alates 2021. aasta juunist jõuavad turule Elektrumi elektriautode laadijad koos paigaldusteenuse võimalusega.

Elektriautode laiem kasutamine aitab täita globaalseid kliimaeesmärke ja kogub meie ühiskonnas aina enam populaarsust oma ökonoomsuse, lihtsuse ja mugavuse tõttu. Elektrum aitab nii kodutarbijal kui ka ärikliendil valida oma elektriautole sobiv laadija ning teostada vajadusel ka paigaldus.

Elektrumi toodete valikus on järgmised paketid:

  • Kodulaadimise täisteenus. See on elektriauto laadimise täislahendus, mis sisaldab tasuta konsultatsiooni ja sobiva toote pakkumist, laadijat ning paigaldust.
  • Kodulaadija. Sisaldab sobiva toote pakkumist ja laadijat.
  • Kodulaadija paigaldus. Sisaldab sobiva toote pakkumist ja paigaldust.

Millist paketti valida?

Laadija paigaldamisel on teatud eripärad, mida meie väljaõppinud ja kogenud spetsialistid teavad. Elektrum soovitab valida mugav võtmed kätte pakett ehk kodulaadimise täislahendus.

Miks tellida kodulaadija Elektrumist?

Elektrumi tootevalikus on tuntud tootjate laadijad – ABB ja Enelion. Samuti on meil kogenud nõustajad ja paigaldajad. Pakume võtmed kätte lahendust ehk laadimise täisteenust. Finantseerimisel aitame järelmaksuga kuni 36 kuud, lepingutasu 0 €, intress 0% ja esimene sissemaks 15%.

Lisaks on võimalus valida 100% taastuvenergial põhinev elektripakett Roheline Klõps ilma täiendavate kuludeta.

Täpsemat infot küsi siit.

Ole esimeste seas ja võta pakkumine juba täna!

Mario Raestik

Tootearendusjuht – E-kodulaadijate ja energiatõhususe lahendused