30. juuli 2021

Suvi on toonud elektri jaemüügiturule muudatused. Elektrum Eesti omandas Konkurentsiameti loal Imatra Elekter elektrimüügi äri ja hakkab 1. augustist tarnima uutele klientidele elektrienergiat.

Elektrum Eesti juhatuse esimees Andrus Liivand "Imatra Elekter elektrimüügi lepingulisi kliente oleme tänaseks teavitatud elektritarnija ja vastutava andmetöötleja muutumisest. Elektrimüügi lepinguid kliendid uuesti sõlmima ei pea, need tulevad Elektrumisse üle olemasolevatel Imatra Elekter tingimustel. Esimesed arved jõuavad klientidele septembrikuus. Oleme valmis oma uutele klientidele pakkuma alati professionaalset ja kiiret asjaajamist ning soovime, et iga koostöö kulgeks sujuvalt. Vastame igale tekkinud küsimusele nii telefoni, e-kirja kui ka muul viisil pöördumise teel. Kui tulevikus planeerime lepingutega seoses mingeid muudatusi, siis teavitame sellest oma kliente kindlasti varakult ette. Ka meie uutele klientidele saame hakata pakkuma kõiki neid tänapäevaseid energialahendusi, mis Elektrumi teenusteportfellis sisalduvad. Meie eesmärk on aidata kliente kaasaegsete nutikate, tõhusate ja keskkonnahoidlikke lahendustega, et hõlpsasti oma kodu ja ettevõtte energiakulusid hallata“

Tehingu tulemusena suureneb Elektrum Eesti hallatavate elektrimüügilepingute klientide arv 49 000 kliendini.

Elektrum kuulub Baltimaade suurimasse elektrivarustuskontserni Latvenergo. Ligi 60% Latvenergo grupi toodetavast elektrienergiast on pärit taastuvatest energiaallikatest. Elektrum on üks keskkonnahoidlikumaid elektritootjaid Euroopas. Üheskoos ühendatakse seni ligi 740 000 klienti Eestis, Lätis ja Leedus ning omatake Baltimaade energiasektoris 80-aastast kogemust. See tagab Elektrumi teenuste stabiilsuse ja turvalisuse.