Järjekorras 29. Maamessist on saanud ajalugu.

Ka Elektrum Eesti osales Maamessil 2023

Maamessil osalesime kolme põhilise sõnumiga: 

Kõigepealt tutvustame ja tutvustasime Kaljukindel klõps paketti, mis on 31% soodsam kui universaalteenus ning millel puudub ennetähtaegse lõpetamise tasu. Paketi naelaks sisaldub paketis laiapõhjaline kindlustuskaitse. Laiapõhjaline kindlustuskaitse kätkeb endas elektriliste koduseadmete riski ja koduabiteenust.
Järgmisena tutvustame traditsiooniks saanud kevadeti algav ning kuni sügseni kestev kampaania on ka sel aastal hoogu sisse saamas. Nimelt loosib Elektrum Eesti välja 5000 € tagasi erakliendile, kes on sõlminud päikesejaama ostu-müügilepingu enne 30.9.23
Elektrum Eesti rajab Balti riikide suurimat avalike laadimispunktide võrgustikku Elektrum Drive. Ka Sinu äri kinnistul loob elektriauto laadmise võimalus lisaväärtust ja meelitab uusi kliente.
Kodukasutajad ei ole ka unustusse jäänud, pakume eraklientidele laadimise täisteenust – võta laadija ja paigaldus Elektrumist.


Kokkuvõtvalt Maamessist 2023.

Maamessi ajal, nii ülespaneku, lahtioleku kui mahavõtmise ajal õnnistati Maamessi erakordselt ilusa ilmaga, tänu millele kulges Maamess heas ja rõõmsas rütmis. 

Selle aastane Maamess oli läbi ajaloo üks külastatumaid, kolme päeva jooksul külastas Maamessi üle 45 000 külalise

Lõpetuseks jagame mõningaid tehtud pilte Elektrumi seadest Maamessil:

ElekterElekter