Kõik erakliendid, kes soetasid 1.aprillist – 30.septembrini 2020 Elektrumist päikeseelektrijaama osalesid loosimises, mille auhinnaks oli 5500 eurone tagasiarvestus soetatud jaamalt. Auhinna võitis Malle Hilpus, kes rajas 13,6 kilovatise jaama oma maja katusele.

Küsimusele, miks Malle päikeseelektrijaama omale paigaldas oli proual kohe vastus võtta: „Lapsed soovitasid sellele süsteemile mõelda, kuna elekter läheb kallimaks ning ümberringi ka naabrid on hakanud päikesejaamasid rajama.“

Lisaks, ütlesid nii perekond, tuttavad ja ka sõbrad, et maja on mul juba ideaalse kaldega ja suunaga lõunase, seega varjude ja muude takistuste pärast muretsema ei pea!“ 

Ilma küsimust esitamata, jõudis Malle vastata, et Päikesejaama soetas Elektrumist, kuna on juba meie klient ning lisas, et tema jaoks oli ideaalne variant „võtmed-kätte-lahendus“, kuna naisterahvana tal teadmised päikesejaama nüansside ja tehnilistest keerdkäikudest puuduvad.

Loosivõitja lisas veel, koostöö ja asjaajamine sujus kõik nagu õlitatult ning soovitab päikesejaama soetamist ka teistelegi!

Elektrum õnnitleb võitjat nii jaama soetamise kui ka loosimängu võidu puhul!