Meie lubadus

Aastakümneid oli energiatarnijate jaoks oluline näidata oma tugevust, tehnoloogia arengut ja kontrolli. See andis kliendile turvatunde ja kindluse edaspidiseks, kuid samas puudus sageli võimalus nautida personaliseeritud teenust ja valikuvabadust.

Nüüd, kui elektriturg on avatud, saavad kliendid ise otsuseid langetada. Nad soovivad leida partneri, kes on tõepoolest kliendile orienteeritud, kes pole mitte ainult tehnoloogiliselt võimekas, vaid mõistab ka reaalseid kliendi vajadusi, pakkudes neile tema eelistuste ja vajaduste põhist tähelepanu ja nõu.

Elektrum loodi eesmärgiga muuta inimeste elu mugavaks, toetades neid energiaturul, tehes keerulised asjad lihtsaks ja kliendisõbralikuks ning pakkudes neile soodsaid energialahendusi.

 

Mida iganes teeme, peame alati silmas kolme peamist tegurit:

  • Elavus

Näeme energiat elu ja mugavuse allikana. Oleme dünaamiline ja kliendile orienteeritud energiatarnija, kes jälgib edusamme ja kohandub vastavalt klientide vajadustele. Püüame elu parandada aktiivsel ja positiivsel viisil.

  • Sõbralik ja personaalne

Väärtustame iga klienti kui inimest ning austame ja arvestame tema vajadustega. Pakume erinevaid lahendusi ja tooteid, et iga klient leiaks endale sobivaima paketi. Eelkõige on Elektrum inimenergia – klientidele pühendunud töötajate energia. Läheneme oma klientidele individuaalselt ja vastutame parimate lahenduste leidmise eest isiklikult.

  • Nutikus ja lihtsus

Tänapäeva maailmas pole miski stabiilne ja elu on pidevas liikumises – edasiminek ja areng on osa meie igapäevaelust. Teame hästi, et pakkudes oma klientidele nende vajadustele vastavaid kõige kaasaegsemaid energialahendusi, suudame nende elu lihtsamaks ja paremaks muuta. Sõltumata meie tehnoloogilisest arengust, tõlgime selle lihtsasse kliendisõbralikku keelde. Ärgem rääkigem ainult tehnoloogiast – räägime eelistest, mida see klientidele loob. Meie arvates on kõige suurema tarkuse taga lihtsus.

Elektrum – teie sõbralik energia

Vairāk sadaļu