Elektrihind on kõrgel, kuid õnneks on nutikaid lahendusi, mis aitavad arved kontrolli all hoida. Lisaks päikesepaneelidele ja elektriautode laadijatele, räägime täna Elektrumi tootevalikusse lisandunud õhk-õhk soojuspumpadest.

Õhk-õhk soojuspumbal on kaasaegne tehnoloogia, mida kasutatakse nii kütmiseks kui ka jahutamiseks. Nii ei toodeta energiat, vaid pumbatakse seda ja hoitaksegi selle pealt kokku. Õhk-õhksoojuspumbad on kujunenud üheks populaarseimaks kütmise ja jahutamise lahenduseks terves Eestis.

Õhk-õhk soojuspumbad sobivad peamiselt eramutesse, maakoju, suvilasse või korterisse, mille ruutmeetrid jäävad ca 200 piiridesse. See on parim lahendus kui sul on kõrged elektriarved, kiire elutempo, viibid pidevalt eemal, kuid soovid siiski oma eramu või korteri sooja ja kuivana hoida.

Soojuspumba lahendus on hea võimalus ka eakamatele inimestele, kellele puude toomine ja ahju kütmine on muutund tülikaks või käinud suisa üle jõu. Lisaks on ta turvaline ja tuleohutu – ei ole vaja muretseda ahjuküttega kaasnevate ohtude pärast. Nii ongi elamine puhtam ja sisekliima tunduvalt parem. Õhk-õhksoojuspump filtreerib õhku ja aitab oluliselt parandada ruumiõhu kvaliteeti ning samas ei võta ruumi.

Kui olete otsustanud valida õhk-õhk soojuspumba, siis selgitame välja vastused järgmistele küsimustele:

  • 1. Milline on kütmist ja jahutamist vajava ruumi suurus ja soojapidavus?
  • 2. Kas soovite kasutada seadet põhi- või abiküttena?
  • 3. Kas kasutate pinda elamiseks või on tegemist suvilaga?
  • 4. Millist temperatuuri soovite ruumides hoida?
  • 5. Milline on sobiv müratase?
  • 6. Kas on oluline ka soojuspumba juhtimine kaugelt?
  • 7. Milline on soojuspumba kasutegur ja energiaklass?
  • 8. Milline on soojuspumba garantii ja tingimused?

Taaskord ei pea kogu maksumust koheselt tasuma, vaid saab kasutada Elektrumi järelmaksu, mille lepingutasu on 0€ ja intress 0%. Meie teeme teie eest kõik tööd ära – oleme abiks nõu ja jõuga, aitame valida, tarnime, paigaldame ja seadistame!

Soojuspump töötab peale paigaldamist ja seadistamist koheselt, ei vaja üldiselt esialgsete seadistuste muutmist. Seadme õhufiltri regulaarse puhastamisega saab hakkama igaüks ning põhjalikum hooldus tuleb teha vaid üks kord aastas. Hea uudis on see, et juba esimesel kuul rõõmustab kokkuhoid nii keskkonnasaaste kui ka rahakoti arvelt.

Küsi pakkumist siit.