Elektrum Eesti võitis Elektrilevi poolt läbi viidud üldteenuse hanke ja hakkab alates järgmise aasta juunist üldteenust pakkuma klientidele, kes pole elektrimüüjat valinud.

Loe lähemalt Elektrilevi pressiteadet

Agnes Makk:
Meie meeskond on põnevil ja motiveeritud selle võimaluse üle, mis avaneb Elektrumi jaoks laiendades meie mõju elektrimüügi sektoris! Elektrumi eesmärk on pakkuda soodsat, paindlikku ja kiiret teenust klientidele. Selle sammuga järgime me oma strateegiat, mis keskendub esimeses järjekorras eratarbijate mahu kasvatamisele ja turu laiendamisele. Võidetud hanke näol avaneb meile võimalus selle strateegia realiseerimiseks. 

Alates 2024. aasta 1. juunist pakume üldteenust klientidele, kes pole ise elektrimüüjat valinud. See lubab meil pakkuda väiketarbijatele ja eraisikutele mõistlikku, põhjendatud ja võrdse kohtlemise põhimõtet järgivat hea hinnaga elektrienergiat. Teeme omalt poolt kõik, et tagada sujuv teenuse üleminek ning lahendada kõik klientidega seotud küsimused ja teha muudatused õigeaegselt. Meie eesmärk on tagada klientidele parim võimalik teenus ja jätkata Elektrumi positiivset mõju Eesti elektrituru arengus.

Pildi tegi SeeSee Studio