Meil on hea meel teavitada, et alates 2021. aasta maikuust on Elektrumi tänastel ja tulevastel klientidel võimalus sõlmida elektrileping, millele lisanduvad nii elektriliste riskide kindlustus kui ka koduabi teenus.

Paketid koduabi kindlustusega

Kui siiani on Eesti elektritarbijatele hästi tuntud jae-energia müügiturul olnud elektrilepingud koos elektriliste riskide kindlustusega, siis tänaseks on Elektrum välja töötanud täiesti uudse lahenduse. Elektrilepinguga tuleb juba tuttavaks saanud elektriseadmete kaitsele lisaks kaasa ka kindlustus 24/7 koduabi teenuste tarbeks. Kui tahtmatu kahju või ootamatused peaksid klienti tabama, siis Koduabi Klõps kindlustuse omanikele tõttab kahju likvideerimiseks või suurema kahju ära hoidmiseks appi vastav teenusepakkuja. Pärast pikselööki ei tööta teler, elektrit ei ole, vannitoas lõhkeb toru, võtmed on kadunud või torm põhjustanud kahju teie sinu kodule, siis Koduabi Klõps tuleb appi.

Taastuvenergia

Uue Koduabi Klõps kindlustuslisaga saab klient anda oma panuse keskkonna heaks.  Enne 2021. aasta lõppu sõlmitud Koduabi Klõps kindlustusega elektrilepingutes on 100% roheline elekter tavaelektri hinnaga. Roheline elekter on toodetud peamiselt tuule-, hüdro- ja päikeseenergiast.

Kui hoolid oma varast ning kindlustundest ja soovid, et abi oleks alati kättesaadav ühest kohast, et lukksepp või torumees tõttaks ootamatuste korral appi, siis sõlmi Koduabi Klõps lisakindlustus Elektrumis.

Sõlmi Elektrumi Koduabi kindlustus meie iseteeninduses

Tutvu Koduabi Klõps toote ja sisuga siin

 

Kindlustusandja on If Kindlustus. Kindlustatud isik on kindlustusega elektrimüügi lepingu sõlminud klient. Kindlustustingimustega saad tutvuda www.elektrum.ee kodulehel või küsida lisainfot telefonil +372 711 5555.